Resmi Açıklama: The Sims 4: Seasons’ta Kar Derinliği Olmayacak

Geçtiğimiz günlerde Facebook sayfamızda oyunda kar derinliği olmayabileceğini paylaşmıştık ve birçoğunuz bu duruma tepki göstermişti. Daha sonra SimGuru’lar bu konuyu yeniden değerlendireceklerini söyleyerek herkesi umutlandırmışlardı.

En yetkili kişilerden biri olan SimGuruGrant’dan gelen açıklamaya göre The Sims 4: Seasons Eklenti Paketi’nde kesin olarak kar derinliği olmayacak. Oyun motorunun bu sistemi düzgün bir şekilde desteklemediğini ve bu yüzden de kar derinliğini görsel olarak istenilen noktaya ulaştıramadıklarını söyleyen Grant Rodiek, kar konusuna odaklanmaktansa başka şeylere odaklanmayı seçtiklerini söyledi.

Bu eksikliğe rağmen oyunda (özellikle sonbaharda) yaprakların yerde yavaş biriktiğini ve daha sonra kışın gelmesiyle birlikte yine yavaş yavaş ortadan kalkışını görebileceğiz. Ayrıca kar yağdığı zaman Simlerin ayak izleri karda gözükecek.

21 Yorum

 1. Bu oyunun rakibi olsa öyle bir oyun yaparki ama rakip yok diye bu kadar rahatlar

  1. Bir kişide deniz yüzmeyi veya plajı sormaz mı? Sims hayranları anlamıyorum.
   Sırf bu yüzden pes 19(Konami) alabilirim neden FIFA 19 (ea) tek başında kalmasın
   Citles stylines Sims benzeri oyun yapsa ne güzel olur bakalım ama
   Sanmıyorum

 2. Biraz olumlu eleştiri yapayım canım istedi ya.
  Kar derinliği olmayabilir ama iyi açıdan bakalım bu başka bir paketin habercisi olabilir. Denizde yüzmesi olmayabilir bir tatil paketinde çıkacak olabilir. Plajda tatil paketinde gelebilir. Ayy çok heyecanlı!!! Ne zaman çıkar korsana ve birde türkçe yapmayı yapın artık! Beklemekten sıkıldım.

   1. Hadi hayırlısı. Gelen bilgilere göre The Sims 4: My First Sunburn Stuff Pack’ de yolda gibi :D

 3. Türkçe yamanın seasonla birlikte çıkma ihtimali var mı aceba? :) birlikte derken 22 hazirandan bahsetmiyorum seasons ın da dahil olduğu türkçe yamadan bahsediyorum :) bu mümkün mü ?

 4. Yani bence biraz daha geç olsun ama seasonsta bu yamaya dahil olsun bence daha iyi olur ? sayın tatlıış çeviri ekibimiz ???

 5. Elimden geldiğince basit olarak yapıyorum idare etmek için onu paylaşıyorum mevsimler çıkar çıkmaz yine basit Türkçe yama yapılacak benimki sadece idare etmek için Sims dünyası yaması çıkana kadar

 6. Belki de denizde yüzme özelliği güncelleme ile geleceği için ikinci fragmanı falan bekliyolardır bilemeyiz çokta şey yapmamak lazın

  1. deniz yok ki yüzme olsun :D
   iyi yanı ayak izlerinin olması ve mevsim geçişlerin güzelliği sims 3 te yoktu
   kötü yanı ise KAR DERİNLİĞİNİN OLMAMASI CİDDEN KÖTÜ ONDAN ÖTE DENİZDE YÜZME YOK
   şu varmı bilmiyorum hani biz şeker bayramında kapı kapı dolaşıp şeker topluyoduk ya bunlarda da yılbasında böyle bişe olsa keske

 7. Bu bir gamepack olarak çıkmalıydı.Eklenti paketi derinliğinde olduğunu söyleyemiyeceğim açıkçası

 8. Ya n’olur şu kar efektlerini değiştirsinler her gördüğümde gülesim geliyor. Bildiğin pamuk yağıyor pamuk.

  1. Evet o yüzden EA e küfredesim geliyor.Ama ben bu oyundan ümidimi kestim zaten umarım yakın bir zamanda şöyle adam akıllı bir sims 5 çıkar

   1. Yakın zamanda değil artık Seasons çıkmasıyla en az 3 yıl daha esiriz bu oyuna. Tahminimce eski eklenti paketlerini düzenleyip sunacaklar oyuna. Çünkü yeni birşey yapmaya ne oyun motorları yetiyor nede paraları.

  1. o zaman bye bye sims 4 çünkü bu oyunu daha 3 yıl çekebileceğimi zannetmiyorum

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir