The Sims 4: Seasons için Yeni Görüntüler & Bilgiler

Yeni Bilgiler:

 • Ana oyundaki bahçıvanlık yeteneği The Sims 4: Seasons’a sahip olmasanız bile bir miktar gelişecek
 • Artık bitkilerin yetişebileceği belli başlı mevsimler olacak ve yine mevsimlere göre ürün verecekler
 • Mevsimler ve hava durumları arasında geçişler olacak. Mesela, kar yağışı yavaş yavaş yağmura dönüşebilecek
 • Simler üşüdüklerinde daha hızlı adımlarla yürüyecek ve saklanacak bir yer arayacak
 • Cam çatılar aslında yeni bir çatı şekli değiller. Varolan çatıların renklerini değiştirdiğimiz gibi çatıların camdan oluşup oluşmayacağını seçiyoruz ve toplam altı farklı cam stili var
 • Oyuna sıcak hava & soğuk hava şeklinde iki farklı kıyafet kategorisi daha eklenecek
 • Termostat ile evin sıcaklığını ne kadar artırırsanız fatura da o kadar kabaracak
 • Oyunda izcilik bulunacak ve izcilikte ilerledikçe açacağımız eşyalar olacak
 • Simlerin saçları rüzgarda dalgalanmayacak
 • Oyunda ”slow dans” ve internet tabanlı sevgili bulma sistemi olmayacak
 • Oyunda iglolar bulunmuyor. Eğer igloları ekleselermiş kardan insan ve kar meleği özelliklerini ekleyemezlermiş

Yeni Görüntüler:

11 Yorum

 1. Igloların olmaması bu EA’in her pakete koyduğu animasyon sınırından kaynaklanıyor sanırım.

 2. Ea nin bir özelliği kaldırdıklarında “fedakarlık” etmiş gibi göstermelerine gıcık oluyorum.Sonuçta önceki oyunda bu özellikler birlikte var olabiliyordu.

 3. Xerneo İglo ne alaka kutuptamı geçiyor oyun alt tarafı normal kart yağışı olacak abartmayın kardeşim

  1. Bu sadece iglo ile alakalı değil.her pakette eksik birşey yaptıklarında bunu yapsaydık bu olmazdı gibisinden açıklama yapıyorlar.

  2. EA,The Sims 3 ile beraber ne kadar çok sattığını gördükten sonra “Tamam artık bizim büyük bir kitlemiz var ve oyun dünyasında sims’in rakibi yok.”Dediler.Ve sims 4’te kendilerine güvenerek maxise verilen bütçeyi baya bir kısıtladı.(hani EA yoksa sims’in bütçesini düşürüyor mu?deniyor ya.EA zaten oyun ilk çıktığından beri bütçeyi çok düşük tutuyor.)Gelelim oyun motoruna; oyun motoru aslında o kadar da kötü değil.EA maxis’in üstünde baskı kurduğu için para hara harcamalarını istemedikleri için saçma sapan eklenti paketleri çıkıyor.Az bütçeyle çok para kazanmak için de eklenti paketlerini bölüyorlar.Ama Maxis’in suçu da var.Maxis hangi oyun motoru güneş yanığı desteklemez ya,hangi oyun motoru kar derinliği desteklemez.NASIL ŞEZLONG YAPACAK KADAR PARANIZ OLMAZ.Kusura bakmayın da EA insanları aptal yerine koyuyor.Ve sizde aa gerçekten oyun motoru desteklemiyormuş diye bakıyorsunuz.Bir de sims 4 multiplayer oyun olacak da ondan dolayı bunları desteklemiyor diye saçma sapan bir olay var,sims 4 multiplayer olsaydı ve 2014 yılındaki gibi saçma sapan rezalet bir oyun çıksaydı ben o oyunu yine eleştirirdim.Ayrıca saçmalamayın ya cahillik de çağ atlamak falan mı amacınız.Arkadaşlar 2018 yılındayız.Oyun dünyasına bakarak yorum yaparsanız sims çok çok çok çok geride.Hadi onu bıraktım,sims 4 ilk çıktığı 2014 yılında bile her şeyde o kadar geriydi ki oyunda havuz yoktu siz düşünün.Hadi dediniz güncellemeyle getirdiler bir sürü şeyi Allah Aşkına oyunda olması gereken şeyleri getirdiler zaten bu bir başarı değil ki.Hatta seasons’ın bile ben güncellemeyle gelmesi gerektiğini düşünüyorum.Ana oyunda olması gereken şeyleri bize yıllardır ayrı olarak satıyorlar.Ama artık yeter.2018 yılındayız ve asla asla Seasons ne yenilik getirirse getirsin ne yaparsa yapsın 200TL vermeyeceğim.The Sims 4’ün büyük bir kitlesi yeni jenerasyon seride ilk kez The Sims 4 oyununu oynayıp diğer seri oyunları hakkında aa nolcak ki gereksizdi o zaten diye APTAL APTAL atıflarda bulunan kişiler olduğundan dolayı The Sims 4’ün belki de my little pony seviyesine kadar düşeceğine şaşırmamam lazım.

   1. Ağzına sağlık, içimdekileri özetlememişsin birebir anlatmışsın rağmen. Ama insanlar anlamıyor. Gözleri boyandığı sürece mutlular. Ha paket bomboş gelmiş ha dolu gelmiş umurlarında değil. Yazık

 4. EA çok zengin bir firmadir sadece bölünmüş bütün oyunları farklı şirketler yapıyor adamlar fakir olsa FİFA 19 yada Battlefield 5 çıkaramazlar bile 1 yılda 10 tane oyun çıkartıyor EA dünyada tek firma bu ve dünyanın en zengin oyun firması olarak gösteriliyor.

 5. Bende “EA çok zengin bir firma” diyenlere diyorum ki; EA bu kadar zenginse rakibi olmayan bir oyunda kesesinin ağzını açsın biraz takviye yapsın bütçeye. Bizde paketleri eleştiremeyelim eksikleri yüzünden.
  Iglo ne alaka demiş. Hadi igloyu kaldırdılar,
  kara ne gerek var. Hepimiz soğuk iklimlerde mi yaşıyoruz? Veya deniz yok ışte, plaj yok. Yazın çünkü herkes havuza gidiyor o yüzden gerek yok.
  Lütfen savunduğunuz şeyleri affedersiniz ama aptal aptal savunmayın.

 6. ea zengin olabilir the sims studiosuna biraz para versin de adam akıllı oyun yapsınlar bir önceki nesile göre cidden bayağı eksik şeyler var yada the sims studiosunun basında ki adamı şu oyun motorunu seçen adamı kaldırsınlar ortadan. İlerde ısland paradise oyun paketi gibi paket cıkarıcaklar ama denize girmek için bile yükleme ekranı beklıcez gibime geliyor

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir