The Sims 4: Seasons için Yeni Bir Oynanış Videosu Yayımlandı

22 Haziran’da satışa çıkacak olan The Sims 4: Seasons’ın en büyük yeniliklerinden biri de ”tatil günleri” özelliği. Bu özellik sayesinde her mevsim farklı bir tatil kutlayabileceğiz ve bu tatil günlerini verimli geçirmek için geleneklere bağlı kalarak tatil puanı kazanabileceğiz. Bu puanlar ile de yeni trait’ler gibi bazı ödülleri açabileceğiz.

Hatta, istersek kendi kişileştirilmiş tatillerimizi bile yaratabileceğimiz bir sisteme sahip olan The Sims 4: Seasons, her mevsim için birçok tatil nesnesi de sunuyor.

İşte fragman:

(The Sims’in Facebook sayfasında 7 Haziran tarihini belirten bir gönderi vardı. O gönderideki tarih büyük ihtimalle bu fragmanı işaret ediyordu.)

14 Yorum

  1. fragmandan sonra fikirlerim değişti abii çok güzel olmuş eksikte olsa efsane ya

 1. Kesinlikle katılıyorum ben sims 4 ün her paketi için olumlu yönlerine bakan biriyim ama en son çıkan paket herkes gibi benim canıma da tak etmişti. En çok beklediğim paket ise seasonstı. Seasonsın ilk fragmanını izlediğimde ise evet sevinmiştim ama bazı olumsuzlukları duyunca hevesim az da olsa kırılmıştı. Ama bu en son çıkan fragman sizce de muhteşem değil mi ya? Çok beğendim gerçekten içime su serpildi. Eminim beğenicez arkadaşlar. Baksanıza seasona böyle güzel çıkış yapıcak çıkmadan önce gardening ile ilgili güncelleme gelicek cam çatı gelicek enazından seasons a sahip olamayan arkadaşlar bunlara sahip olabilicek ayrıca daha duyuru yapılıcak 9-11 haziranda bakalım o ne olucak bence yavaştan gönlümüzü kazanıcaklar ben inanıyorum.. Karamsar olmayın lütfeen :)

  1. Aynen fragman mükemmel görünüyor bizim gönlümüzü kesin alırlar fakat kar derinliği olmalıydı ya…

 2. Yaaa fragman yıkılıyo. sonunda be bu yaz sims eğlencesine doyucaz millet. :D

 3. aynen bu sefer başardılar gibi
  bir şey daha söylemek istiyorum sims 3 te mesela bir parka gittiğimizdeki ordaki sim sayısı ile sims 4 te herhangi bir alana gittiğimizdeki sim sayısı arasında baya fark var ben yeni mi farkettim acaba :d

  1. Var fakat Sims 4 ‘te bir yerde gecelerseniz sabahına gelen NPClerin hepsi hizaya dizilmiş halde binanın yanına ışınlanıyorlar. Sims 3’te kişiler az görünüyor ama benim keşfettiğim şey doğruysa insanlar sizin orada bulunma sürenize göre geliyorlar. Ama Sims 4’te ki gibi bir gittiğiniz anda olmamaları bencede kötü

  1. Öyle de her zaman peşimde Mortimer var ya. Koskoca evli barklı, iş adamı benim peşimde olmuyor böyle :D

   1. birde eğer restorantın varsa pide kuyruğu gibi dizilenler beni deli ediyor sanki bedava .d

 4. ahahha :D birde eğer restoranta sahipsen dönerci kuyrugu gibi bekliyorlar ya deli ediyolar beni sanki bedava .d

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir