The Sims 4: Seasons Duyuruldu![1 Nisan]

Şemsiyelerinizi çıkarın ve fırtınaya hazır olun!

The Sims serisinin en sevilen eklentilerinden biri olan Seasons daha önce hiç olmadığı kadar detaylı bir şekilde The Sims 4’e geliyor!

  • Dört mevsimin tadını çıkarın: The Sims 4: Seasons ile oyuna eklenen dinamik ve gerçekçi hava olayları sayesinde Simleriniz hayatlarını dolu dolu yaşayacak. Güz geldiğinde sarıya dönen yaprakların altında sevgiliniz ile oturup romantik dakikalar geçirebilecek ya da cadılar bayramını kutlayabileceksiniz. Kış bastırdığında ise üşümemek için evinize doğal gaz sistemi döşetmek zorunda kalabilirsiniz. Ancak üzülmeyin çünkü kış mevsimleri onlarca güzel aktiviteye de ev sahipliği yapıyor: Arkadaşlarınızla kar topu oynayabilir, kardan adam yapabilir ya da dağa çıkıp kayak yapabilirsiniz. Kış yavaş yavaş şehri terk ettiğinde ise ilkbaharın getirdiği eşsiz güzelliklerin tadını çıkarabilirsiniz. İsterseniz sadece ilkbaharda kurulan lunaparkı ziyaret edip eğlenebilir isterseniz de doğanın yeniden canlandığına şahit olmak için ormana gidebilirsiniz. Yazları ise teknenize atlayıp balığa çıkabilir ya da birbirinden güzel plaj aktivitelerin tadını çıkarabilirsiniz.
  • Tatil köylerini ziyaret edin: The Sims 4: Seasons ile birbirinden güzel iki tatil köyü oyuna ekleniyor. Bu köylerden ilki dağ başına kurulmuş durumda ve yalnızca kışları ziyaret edilebiliyor. İsterseniz dağda kayak yapabilir, isterseniz teleferiği kullanabilir isterseniz de üstünüze sıkı bir şeyler giyerek dağı dolaşmaya çıkabilirsiniz. Ancak dikkatli olun çünkü rivayete göre dağda yeti yaşamakta. İkinci tatil köyü ise tropikal bir adada bulunmakta ve yalnızca yazları ziyaret edilebilmekte. Tropikal ormanları gezerek eşsiz meyveleri ve bitkileri toplayabilir, birbirinden güzel otellerde kalıp saunada dinlenebilir ya da plaj voleybolu gibi aktivitelerle yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Dilerseniz de ormanın derinliklerindeki yerli kabilesini ziyaret ederek onlarla kültür alışverişinde bulunabilirsiniz.
  • Yepyeni eşyaların ve özelliklerin tadını çıkarın: The Sims 4: Seasons ile oyuna kar fırtınası, hortum ve dolu gibi ekstrem hava olayları da ekleniyor. Bu da oyunu daha zorlayıcı ve çok daha gerçekçi hale sokuyor. Hortum yüzünden ölmek istemiyor ya da kar fırtınası yüzünden dağ başında mahsur kalmak istemiyorsanız hava durumunu sık sık kontrol etmeniz gerekecek. Tabii ki oyuna eklenen yeni montlar ve ısıtma sistemleri sayesinde her şeye karşı hazırlıklı olabilirsiniz.

Görüntüler:

Fragman:

Fragmanı izlemek için buraya basabilirsiniz.

16 Yorum

  1. Ben zaten bunun şaka olduğunu bilsem de yayınlanan 2017 survey ve vikide sims 4 vacation paketine dair bi yazı gördüm 2017 ya da 2018 de gelme olasılığı varmış…

  2. Resimlerden gerçek olmadığı anlaşılıyor. Resimleri görene kadar gerçek olduğunu düşünmüştüm. Umarım yazıdaki gibi hava olayları, köyler ve yeti gibi şeyler oyuna eklenir.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir