The Sims 4: Seasons, 22 Haziran’da Çıkabilir

Bu akşam duyurulması beklenen The Sims 4: Seasons’ın 22 Haziran’da satışa çıkabileceği ortaya çıktı. GameFAQs ve discshop, dün gece saatlerinde oyunu yakında çıkacaklar listesine ekledi ve çıkış tarihini de 22 Haziran 2018 olarak belirtti.

Büyük ihtimalle doğru olan bu tarihi inceleyecek olursak The Sims 4: Seasons’ın bir eklenti paketi olacağını söyleyebiliriz çünkü oyun paketleri için oyunun duyuru tarihiyle çıkış tarihi arasında genelde daha az bir süre oluyor.

Bakalım, akşam saatlerinde oyunla ilgili tüm detaylar duyurulacak.

14 Yorum

    1. Aslında kimse yama çıkarmak zorunda değil. Bu arkdaslar yamayı ücret karşılığı değil hobi olarak yapıyorlar. Yapmak zorunda bile değiller. Bulupta böyle üstlerine gitmek doğru değil. Müsait olunca yapacaklar zaten. Illaki acelen varsa ingilizcesi çok iyi olan birine ücret karşılığı yaptır senin için hızlıca bitirir

    2. Yama çıkmıyor, yavaş diyeceğinize EA’yi suçlayın Türkçe dil seçeneği yok diye. İngilizce öğrenseniz de iyi olur.

  1. Bir soru soracağım.Bu paket eğer bu tarihte çıkıyorsa 2.bir eklenti paketinin çıkma ihtimali var mı çünkü EA Play de duyurup baya sonra çıkartılacağı düşünülüyordu.

  2. Pakette denizde yüzme olsaymış bee. Bu paket dışında genel olarak the sims oynunda arabaların olmaması ve oyunun açık dünya olmayışı ne kötü. Ha birde şu yükleme ekranı sorunu olmasa her şey ne kadar da güzel olacak…

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir