The Sims 4: Pets ile İlgili Birkaç Bilgi Sızdırıldı[Dedikodu]

Hatırlayacaksınız ki The Sims 4: City Living Eklenti Paketi resmi olarak duyurulmadan önce, gizemli bir kişi oyunla ilgili birçok bilgiyi e-mail aracılığıyla sızdırmıştı. Hatta bu gizemli kişi The Sims Stüdyoları’nda çalışan bir kişi olduğunu itiraf da etmişti.

Bugün de, yine gizemli bir kişi The Sims 4: Pets hakkında üç önemli bilgiyi bizlerle paylaştı. Bu bilgilere göre oyunda sadece kedi ve köpekler yer alacak, kırsal bir kasaba ve polis köpekliği gibi birkaç tane hayvan kariyeri de oyuna eklenecek.

Tabii ki bu e-mail’i atan kişinin gerçekten The Sims Stüdyoları’nda çalışan gizemli kişi olup olmadığını bilmiyoruz. Bu yüzden bu bilgilerin doğru olup olmadığını net olarak söyleyebilecek bir konumda değiliz. Bakalım, ilerleyen günlerde işin aslı ortaya çıkacaktır.

İşte sızıntının ekran görüntüsü:

8 Yorum

    1. Onlar olacaktır zaten. Ana kayvanlardan sadece at olmayacak. Onlarda olmassa Stuff pack yazsınlar ismine ozaman :D

  1. Sims iyice sacmaladi resmen baştan savma is yapmaya basladilar. Ozentisiz ve kestirip atarak..

  2. Umarım olmaz çünkü ben bu paketi 2 tane hayvan için alamam-hele bu bir expansion’sa-Anca bunu bir stuff olarak alırım.Yok yeni dünyaymış yok yeni kariyermiş yok çok güzelmiş.Diğer expansionlara bakalım-Get Together hariç-hepsinde 3 kariyer ve 1 dünyayla gelmiş(gerçi Magnolia Promenade sayılmaz ama)Biz simmerlar olarak kedi,köpek dışında at,hamster,tavşan vb. de istiyoruz.Benim gözrüşüm bu kadardı.Okuduğunuz için teşekkürler.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir