The Sims 4, Kasım Güncellemesi Tarihi Ve Eklenecek Mükemmel Yenilik!

The Sims ekibi, bir sonraki güncellemenin 13 Kasım 2018’de geleceğini duyurdu. Bu güncelleme oyuna arazi araçları, first person kamera modu, yeni kariyer, kendi işini açma, oyun yardımcısı gelecek. Güncelleme ile ilgili bir haber yapmıştık. Eğer ona gitmek isterseniz buraya tıklayın.
Ayrıca bu güncelleme ile oyun kodları da önemli ölçüde değiştirilecek. The Sims ekibi, oyun tarafından kullanılan Python sürümünü yükselteceklerini açıkladı. Oyunda kullanılan bazı modları maalesef etkileyecek.

14 Yorum

  1. Merhaba. Benim bilgisayarım yazlıkta ve 2 ay sonra gidip alabileceğim guncellemeyi o an yapabilir miyim olur mu yine de ? Yoksa oyun bozulur mu

    1. Hayır. Yazıda anlatmak istediğim modların bozulabilir. Şunu da hatırlatayım güncelleme yaptıktan sonra ayarlardan modlarını açman gerekir.

  2. FPS mi? SÜPER ya! Çoook önceleri taaa Sims 1 zamanından kalma bi sims oynamıştım FPS olarak markete girip alış-veriş yapıyorduk falan çok hoşuma gitmişti. O ayar bir şey gelirse süper olur :D Aslında hayalım tam anlamıyla kontrol edebileceğimiz FPS-TPS bir sims oynamak. Da onu EA yapmaz, üşenir.

  3. Merhaba. Originden güncellemeyi yapamadim. Nasil yapiliyor ? Yardimci olabilirmisiniz ?

    1. Daha güncelleme düşmedi sanırm bende yapamadım. update deyince günceller originden

  4. bugün 13 kasım hala origine güncelleme düşmedi :/ akşammı düşerki acaba

    1. ^^ Merhaba! ? Birazdan bir makale ile açıklıyor olacağım. Ek olarak video-rehber de yapabilirim.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir