The Sims 4: Get Together’ın Detayları & Duyuru Yazısı

Windenburg’a Hoş geldiniz!

tumblr_nslr4yqUxZ1rbmtqlo4_1280

The Sims 4: Get Together’ın güzeller güzeli Windenburg kasabasında gününüzü gün edin. Uçurum kenarındaki cezbedici yüzme alanları, gizemli antik kalıntılar ve şaşaalı bahçelerdeki labirentler gibi görülmeye değer alanları ziyaret edebilirsiniz. Kafedeki, kahve uzmanından espresso kahvenizi alın ve aşık olduğunuz kişiyle muhabbet edin ve tüm gece diskoda deliler gibi dans edin. Langırt, gece yarısı şenlik ateşi, çok gizli dans partileri ve çok daha fazlası için grubunuzu toplayın. Ayrıca Simlerinizin gününü gün etmesi ve yeni Simlerle tanışması için her birinin birbirinden farklı özellikleri olan kulüplere de katılabilirsiniz.

Eğer paketi beğendiyseniz buraya tıklayarak oyunun satış sayfasına ulaşabilirsiniz.

tumblr_nslqxeZWog1rbmtqlo6_1280

Ana Özellikler:

gettogether

 • Yepyeni bir dünyaya adım atın ve Windenburg’un güzelliklerini keşfedin. Göz alıcı geleneksel kırsal alanları, canlı kasaba merkezi, ultra-modern işyeri caddesi, ve kasabanın özel adası gibi manzarası çok güzel olan yerleri gezin ve keşfedin.
 • Yeni Simlerle tanışın. Windenburg’ün tüm Simlerinde tanışmak isteyeceğiniz özellikler var.  Farklı özelliklere, ilgi alanlarına ve stillere sahip olan kulüplere katılın. İyi bir kulüp bulamadınız mı? Kendi kulübünüzü kurun. Farklı kulüplerle oynamak yeni oynanabilir ödülleri de açacaktır.
 • Dans pistini fethedin. DJ kabini ve yeni dans yeteneği ile partinizi bir seviye üste çıkarın. DJ kabininde harika bir ”mix” yaratarak seyircileri mest edebilir ve daha sonra daha dans pistine atlayıp tüm dans figürlerini sergileyebilirsiniz.
 • İstediğiniz her zaman, her yerde parti verin! İster Antik kalıntılara doğru yola çıkın ister lokal ama ünlü mekanlara gidin, DJ kabininizi kurduğunuz anda parti başlamış olacaktır. Bir şenlik ateşi oluşturun ve etrafı biraz daha sıcaklaştırın ve diğer Simleri komik durumlara sokmak için onlara meydan okuyun ve en sonunda o özel Simle birlikte çaktırmadan çalılıkların arasına girin ve biraz haşaralık edin(!)
 • Stil sahibi olun. Yeni elbise dolabı ile Simlerin dikkatini çekmek için(iyi ya da kötü yönde) yepyeni kıyafetler deneyin. Tüm Simleriniz için kıyafetleri seçin ve harika bir gece için hazır olun. Fıkır fıkır mı hissediyorsunuz? O zaman etrafta kimse yokken dolaba girin ve sevgilinizle woohoo!

 

Yapımcılar tarafından The Sims’in resmi sitesinde yayımlanan duyuru yazısının Türkçesi:

The Sims 4: Get Together, klasik yapıların ve stillerin; modern ve canlı mimariyle birleşmesinden oluşan ve Avrupa kasabalarından esinlenilen Windenburg kasabası ile geliyor. Etkileyici kırsal bölgelerden, kasabanın hareketli merkezine ve şehrin şaşaalı adasına kadar Windenburg Simlerin tecrübe edebileceği yepyeni şeylerle dolu.

tumblr_nslqxeZWog1rbmtqlo4_1280

Ama sadece bu yeni alanları keşfediyor olmayacaksınız.  ”Get Together” -adı üstünde- Simleriniz arkadaşlarıyla birlikte eğlenmesine odaklanıyor. Simlerinizle ister Windenburg sokaklarını keşfedersiniz isterseniz de özel kulüpleri ziyaret edersiniz.

Simleriniz artık her biri birbirinden farklı stilleri, özellikleri ve ilgi alanları olan kulüplere katılabilecek. Her kulüp Simlerinizin başkalarına nasıl davranacağını ve neleri sevip neleri, sevmeyeceğini etkileyecek. The Sims 4: Get Together Eklenti Paketi’ni ilk kurduğunuzda birçok kulüp de otomatik olarak oyununuza eklenecek ancak eğer isterseniz kendi kulüplerinizi de kurup, onları kişiselleştirebilirsiniz. Yeni kulüplere girmek için gerekli olan şeyleri, toplanma alanlarını, ilgi alanlarını hatta çeşitli ödülleri bile seçebileceksiniz.

tumblr_nslr4yqUxZ1rbmtqlo6_1280

Get Together paketiyle birlikte artık arkadaşlarımızla grup halinde takılmak sizde gerçekten ”özel” bir his uyandıracak. İster uçurum kenarındaki doğal havuzlara yüzmeye gidin isterseniz de sadece bir bara takılmaya gidin, Simlerinizin oyundaki arkadaşları gerçekten insanmış gibi davranacaklar ve grup aktivitelerine heyecan verici yeni yönler verecekler. Artık grup arkadaşlarınızla langırt oynayabilir ya da elbise odasında yepyeni kıyafetler deneyebilirsiniz.

Ayrıca Simleriniz ”Dans Etme” ve ”DJlik” yeteneklerini geliştirebilecekler ki bu iki yetenek toplulukları daha da genişletebilecek. DJ kabininde harika bir iş çıkararak insanları coşturun ya da gizli diskolara katılarak yeni dans figürlerini sergileyin.

The Sims 4: Get Together hakkında daha fazla bilgi vermek için sabırsızlanıyoruz. Daha fazla bilgi için Eylül ayını bekleyin ve The Simös 4: Get Together Eklenti Paketi çıktığında Windenburg sokaklarını keşfetmeye hazır olun!

 Paketi satın almak için buraya basınız:

Daha fazla görüntü:

tumblr_nslr4yqUxZ1rbmtqlo2_1280 tumblr_nslr4yqUxZ1rbmtqlo5_1280

tumblr_nslqxeZWog1rbmtqlo3_1280

tumblr_nslqxeZWog1rbmtqlo1_1280

tumblr_nslr4yqUxZ1rbmtqlo1_1280

Fragman:

20 Yorum

 1. Yapımcılar sürekli aynı cümleleri tekrar tekrar kurmuşlar. Bu yüzden bazı yerlerde aynı cümleleri tekrar tekrar okuyacaksınız. Bizim suçumuz değil :(

  1. Sa Arkadaşlar Ben The Sims 4’ün 1.0.732.20 veriyonlu sürümüne sahibim şuan Bu siteden türkçe yamayı indirdim ve şuan bende sorunsuz çalışıyor gerçi oyunu henüz oynamadım girip yamayı kontrol edip çıktım bu sürümden önce bende 1.4.83.1010 vardı hatırladığım kadarıyla cok kısa bır sure once fakat ındırdıgım tr yamaları yuzunden oyun calısmadı ve sims 4 ü farklı sürümlerde 3 4 defa indirip silmek zorunda kaldım ben sims 4 ün şuan ki son sürümünü kullanmak istiyorum lütfen bana bu konuda yardımcı olabılırmısınız elimdeki kurulu oyunu da kaybetmek istemiyorum fakat oyuna nasıl update atabılırım bilmiyorum 2 haftadır ugrasıyorum lutfen yardımcı olursanız cok sevinicm kolay gelsin başarılar diliyorum herkese..

 2. DJ? Bir gönderide bahsetmiştiniz. Bu o sanırım. Güzel bir eklenti paketine benziyor.

 3. Sims 3’deki Late Night’la karşılaştırınca eksik geldi ya. Hani oyuna yeni ne ekleniyor diye bakınca pek de bir şey bulamadım.

  Tüm Sims serisinde bu gece hayatı pakettlerinde oyuna bir şeyler daha eklemişlerdi. Sims 1’de mağazalar, Sims 2’de arabalar, Sims 3’de apartmanlar…

  Hem kulüplere bakınca, Sims 3’deki kulüpler daha fazla değil miydi? Ama kasaba çok hoşuma gitti. Pleasentwiev gibi olmuş. Kapaktaki simler de çok güzel aynı zamanda.

  Gene oyunu alacağım o bir gerçek hani, ama isterdim ki böyle daha fazla yeni eğlenceli özellik gelseydi. Get To Work ile karşılaştırınca bile “Eh…” dedim. Expansion Pack’ten çok Game Pack gibi olmuş.

  Umarım ki beni şaşırtarak mükemmel bir paket olduğunu ispatlar.

  1. Late Night sonsuz kez büyüktür işareti Get Together gibi görünüyor. Sims 4’e o kadar ısınamadım ki base game’i zar zor açıyorum 2 ve 3 varken umarım bir şans veririm.

 4. “Yepyeni bir dünyaya adım atın ve Windenburg’un güzelliklerini keşfedin. Göz alıcı geleneksel kırsal alanları, canlı kasaba merkezi, ultra-modern işyeri caddesi, ve kasabanın özel adası gibi manzarası çok güzel olan yerleri gezin ve keşfedin.”

  Bu kısımda gelen dünyanın içinde farklı farklı bölümler olduğunu anlıyoruz… Belki daha bilmediğimiz görmediğimiz şeyler vardır bakalım!

  1. Sa Arkadaşlar Ben The Sims 4’ün 1.0.732.20 veriyonlu sürümüne sahibim şuan Bu siteden türkçe yamayı indirdim ve şuan bende sorunsuz çalışıyor gerçi oyunu henüz oynamadım girip yamayı kontrol edip çıktım bu sürümden önce bende 1.4.83.1010 vardı hatırladığım kadarıyla cok kısa bır sure once fakat ındırdıgım tr yamaları yuzunden oyun calısmadı ve sims 4 ü farklı sürümlerde 3 4 defa indirip silmek zorunda kaldım ben sims 4 ün şuan ki son sürümünü kullanmak istiyorum lütfen bana bu konuda yardımcı olabılırmısınız elimdeki kurulu oyunu da kaybetmek istemiyorum fakat oyuna nasıl update atabılırım bilmiyorum 2 haftadır ugrasıyorum lutfen yardımcı olursanız cok sevinicm kolay gelsin başarılar diliyorum herkese..

 5. Ya nekadar saçma bir eklenti paketi bunun yerine seasons yada Pets olsaydı 2 katı satardı çok saçma planlanmış bir ek paket late nigth mi showtime mi yoksa world adventures mi belli değil :(

 6. Çok pahalı, gerçekten 121 liraya değmez. Fiyatı düşünce alırız artık :)

   1. Ama keyfinden yapmıyorlar ABD çöküş içinde artık o yüzden dolar arttı, ama yine de pahalı mı? pahalı alt üstü yaşam(hayat) simülasyon oyunu!.

 7. get together’da get to work gibi sadece originden mi alınabilecek bununla ilgili bilginiz var mı

  1. Kutulu olarak satışa çıkacak. Get to Work de kutulu olarak satışa çıkmıştı bu arada.

 8. fonda çalan şarkıyı simceye çevirmemişler. eğlenceli bir paket olacak gibi:)

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir