The Sims 4: Get Famous Satışa Çıktı!

The Sims 4’ün altıncı büyük eklentisi olan Get Famous tüm dünyada indirilmeye sunuldu. Birçok kişi tarafından oldukça beğenilen paket ile birlikte The Sims 4’e ünlü olma, oyunculuk kariyerinde yükselme gibi önemli özellikler ekleniyor. Ayrıca yeni bir kasabanın da eklendiği paket her zamanki gibi Origin üzerinde satışa çıktı.

40 Euro fiyatıyla satışa sunulan The Sims 4: Get Famous’a ulaşmak için aşağıdaki resme tıklayabilirsiniz:

22 Yorum

 1. arkadaşlar oyunu aldım origin üzerinden ama download diyorum sorun veriyor… yani internetini kontrol edin yada raport edin diyor ama bilemedim nasıl halledebilirim bu sorunu

  1. “Ya inmezse” diye bir problem olması söz konusu değil. Ödediğiniz ücretler asla boşa gitmez arkadaşlar; ürkmeyin. ? Sorunun ne olduğunu olduğu gibi yazarsan daha iyi yardımcı olabiliriz Açelya. ?

    1. Merhaba! ❤ Size Rubi olarak kesin bir cevap veremiyorum çünkü Türkçeleştirme ekibine dahil değilim. Ama önünde sonunda yamamıza kavuşacağız; onu biliyorum. ?

   1. Rubi, gözlüğü ısırarak verdiğin poz çok hoş.

    Bu arada The Sims 5 istiyoruz!

 2. Get famous paketi için de bir rehber gelecek değilmi ? Heyecanla bekliyorum ? simstr den beri hayranınım rubi

 3. D&R emaarda satışı var ben oradan aldım. İsteyen alabilir ordaki fiyatıda 280 tl . Çıkış gününde satışa sunuldu originden almak zorunda değilsiniz.

 4. Bu arada merak edenler için oyun gerçekten eğlenceli ve simsin diğer serileri tadında. Ünlü olmak ve aktörlük mesleğinde terfi alabilmek gerçekten zorlu ama oyunu daha oynanır kılıyor. Kolay yoldan para şifresi olmadan oynarsanız daha keyif alırsınız. Çünkü ajans değiştirdikçe fiyatlarınız artıyor ve gerçekten zamanla yüksek fiyatlı evlerden ve eşyalardan alabilecek hale geliyorsunuz. Setler bir harika!

 5. Valla ben bu pakete 280 TL vermem 1 paket için bütün paketlerle birlikte dün ücretsiz indirdim 29 GB şimdi oynuyorum tadını çıkartarak .

 6. Rehber isteriz Rehber isteriz!!! :) Şaka maka hiç ama hiç hoşuma gitmemişti bu içerik lakin oynayıp tecrübe ettikçe çok beğendim. Uzuuun uğraşlar sonucu Global superstar olabildim. Aktör olmak çook eğlenceli, tavsiye ederim.

 7. cümleri çevirken üniversite kelimesi gördüm gelecek paket veya oyun paketi üniversite olabilir.

 8. Burkay bey rica etsem şuanki türkçe yamayı yükleyince get famous boş satır oluyor onu düzeltebilirmisiniz.

  1. Ona uğraşmazlar kanka.. 1 yıl önceki hatalar duruyor haziranda çıkan yamada (Gazetecilik mesleğinin azetecilik olarak geçmesi gibi) En mantıklı çözüm ya yamayı sil ingilizce oyna ya da oyunun sürümünü düşür, eski versiyonu bul indir çevirileri olan eklentileri yüklü halde oyna ;)

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir