The Sims 4 Get Famous Ambargosu Kalktı!

17 Ekim’de İngiltere’nin Londra kentinde düzenlenen Sims Camp etkinliğinde Sims Camp katılımcıları 4 saat boyunca The Sims 4 Get Famous Eklenti Paketi oynama şansı buldu.

Ambargo bugün yani 22 Ekim’de saat 18:00’de kalktı ve sizin için Game Changers programına katılarak pakete erkenden erişen YouTuber’ların videolarını topladık.


THE SIMS 4 GET FAMOUS CREATE A SIM İÇERİKLERİ

 


THE SIMS 4 GET FAMOUS BUY-BUİLD MODE EŞYALARI


THE SIMS 4 GET FAMOUS OYUNCULUK KARİYERİ


THE SIMS 4 GET FAMOUS DEL SOL VALLEY

Bence paket harika duruyor. Ben BA-YIL-DIM! Sizler de sevdiniz mi? Sevmediyseniz neden? Eksikleri neler? Bakalım 16 Kasım’a kadar bekleyebilecek miyiz? Eğer kaç gün kaldığını merak ediyorsanız sitemizin sağ kısmındaki geri sayım bölümünden bakabilirsiniz.

9 Yorum

 1. Neyine bayıldığını anlamadım.Dandik bir harita amaçsız simler saçma sapan animasyonlar.Patates bir ünlü olma sistemi.Şehir güzel ama tamamen fake.Bence paketi aldın diye övüyorsun?

 2. Benim düşüncelerim:
  -Paket güzel ama sadece aktorlük gelmesi kötü
  – Haritası küçük :/
  – Sadece aktorlük geliyor ama videoları izlediğimde aktorlük kariyerini çok sevdim
  Yani bence bu paket acayip iyi bir paket degil ama orta dereceli bir paket

 3. Konser vereme, podyuma çıkıp iki yürüme film çek sadece. Bi de bu ek paket olsun. Sims 3 show time paketinde en azından büyük sahnelerde konser verebiliyorduk. Bu game pack olurmuş ancak. Ya da mankenlik ve şarkıcılığı game pack ile getirecek bilemedim. Adamlar her pakette önemli bir şeyi eksik tutuyor artık. Pets paketinde köpek klubesi, seasons da dolu yağması gibi. Oyunda hala ranza bile yok. Hala denize giremiyoruz. Tatil yapamıyoruz ancak bi kasabada keşif yapıyoruz yada kamp.. L koltuk da yok. İyi ki kapsül geliyor ama çok ihtiyaç vardı oyunu gerçek kılacak kapsüller. Yorumlamam bu kadar.

  1. Şöyle bisey var ki;
   Sims 3 te late night ile ünlülük geldi. Showtime ile şov yapabildiğimiz sahnede şarkı söylemek, sihir gösterisi yapmak… Geldi
   Sims 4 te get famous ile ünlülük geldi belki ileride çıkan bir game pack veya expansion pack ile sahnede şov yapabileceğimiz bir paket gelir. Çünkü Sims 3 te böyleydi

 4. İlk sims için çıkan superstar’ı da beğenmemiştim bu da dandik duruyor.. Keşke araba, ya da ne bileyim Sims 3 Island Paradise benzeri bir eklenti gelse de şöyle denizde okyanusta evimizle gezebilsek. Ya da ne bileyim güzel bi University Life olsa? Oyun bize rastgele sim oluştururken hangi rezil kombinasyonları yapmayayım diye sorsa? Tiksiniyorum artık çıkan simslerden. Bildiğin ucubeye benziyor kıyafetleri.. Buna pek çözüm de bulamadım :( Neyse Umarım 5 biraz 3’e benzer ve daha gerçekçi olur, yoksa jübile yapacağız gibi görünüyor Sims 4 seasons’da.

 5. Tahminim de ki asansörde tutmuş
  Asansör her yere koyabilecekmiyiz
  Yoksa o da mı dekor?

 6. Sasirdikmi hayır buda digerleri gibi olmamiş bence sims e rakip çıkmadıkça bu böyle devam edecektir sims 3 acık dünyadı sims 4 yükleme ekranlı denilcekki acikti ama ölüydü işte sims 4 acik canlı olabilirdi en basidi 2019 a giricez oyun ilerleyecegine geriye gidiyor malesefki

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir