The Sims 4 Eco Lifestyle Eklenti Paketi’nin 13 Detayı

Bu bilgilerin kaynağı Sims Community’dir, ilgili başlıklarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu bilgilerin sadece fragmandan yola çıkarak ulaşıldığını unutmayın! 😉


Yeni Dünya (Evergreen Harbor)

Fragmandan da görebildiğimiz üzere oyuna yepyeni bir dünya geliyor. Fragmanın başında bu yeni dünya çöplerle ve gökyüzünü engelleyen kalın kahverengi pis bir dumanla kaplı. Fragmanın sonlarına doğru Simler çevreyi koruma çabaları sayesinde dünya daha yeşil, daha parlak ve daha iç açıcı bir yer haline geliyor.


Yeni Bir Ölüm Çeşidi: Sinekler

Eco Lifestyle için henüz yeni ölüm çeşitleri doğrulanmadı fakat fragmanın başlangıcında sineklerle kaplı olan bu Sim’in görüntüsü açıkcası pek iyiymiş gibi durmuyor. (Ek bilgi: Bu öldürme çeşidi The Sims 2’de de olan bir çeşit!)


Kağıt Torbalardan Maskeler

Bu da The Sims 2’de olan bir şey. Oyun içi bir kullanımı var mı yoksa bir aksesuar mı bunu şimdiden söylemek zor ama bir o kadar ta şirin durmuyorlar mı?


Çöplük

Yıpranmış eşyalar, mobilyalarla ve konteynerlerle dolu bir çöplük gibi görünen bir alana benziyor. Acaba bizler de eşyalarımızı atabilecek veya bedavadan eşyalar alabilecek miyiz?


Yeni Bahçecilik Eşyaları

Bildiğiniz gibi şu ana kadar oyunda sadece yerlerde olan saksılar vardı fakat bu paketle bu olay artık değişecek gibi görünüyor! Şu raf şeklindeki şeker mi şeker saksılara da bakın! 😍


Haşarat Yetiştirme

Bazı Simmerlar bunların ipek böceğine de benzediklerinden dolayı solucan olduklarından kesin emin değiliz fakat eminiz ki artık haşarat besleyebileceğiz. Kim beslemek isteyecek bilemiyorum ama balık tutan simler için harika!


Mum Yapımı

Fragmanda mum yapımı çokca kez gözümüze gözüktü zaten. Büyük ihtimalle başka çeşitleri de olacak gibi. Ve güzel olan şey şu olacak ki bu mumların artık ömürleri var. Yani bu ne demek oluyor? Fitillerini yakacağız ve o romantik havaya girerek erimelerini izleyebileceğiz! 🤩


Sokak Satıcıları

Sokak satıcıları hem City Living’de hem de Jungle Adventure’da zaten yer almışlardı ama bu paket ile para kazanılmaya daha çok odaklanılmış olunabilir gibi gözüküyor. (Veya sadece fragmanın büyüsüdür.)


Makine İcatları

Görünüşe göre Simlerin çevreyi kurtarmak için yeni yüksek teknoloji yolları var gibi! Hatta fragmanda bir Sim bu makineyi kullanarak vakumlu bir elektrikli süpürge üretiyor ve çevreyi temizlemeye koyuluyor! (Birazcık Get To Work’ü andırmadı değil!)


Güneş Panelleri ve Rüzgar Gülleri

Birçok Simmer güneş panelleri ve yel değirmenlerinin Laundry Day, Island Living veya Tiny Living ile gelmemesinden dolayı birazcık hayal kırıklığına uğradı. Muhtemelen bunları evinde barındıran Simler fatura fiyatları yönünden oldukça rahatlamış olacak gibi görünüyor.


Çöp Ezici

Fragmanda bir Sim çöplerini bir makine yardımı ile tıpkı fotoğrafta da görebileceğiniz üzere küp gibi sıkıştırabiliyor. Nasıl olacak gerçekten çok merak ediyorum doğrusu!


Yeni Piercingler

Oyunda gerçekten önemli olan eksiklerden birisiydi piercingler. Oyuna piercingler ilk kez, bir önceki eklenti paketi olan Discover University ile eklenmişti. Ama bana sorarsanız pek başarılı değillerdi, bu nedenden dolayı bunları heyecanla bekliyorum!


Kutup Işıkları 🌌

Fragman mükemmel mi mükemmel bana en sevdiğim ülkelerden birisi olan Norveç’i anımsatan Kutup Işıkları ile bitiyor. Gerçekten en sevdiğim detaylardan birisi bu olmuş olabilir! Bu nefes kesen mükemmel manzara için dünyanızı temiz tutmaya çalışın! 😍💖


Peki sizin en sevdiğiniz detay hangileri oldu? Bunlar dışında gözümüzden kaçan bilgiler var mı? Yorumlarda düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz!

4 Yorum

  1. açıkcası bu eklenti paketine stuff pack ve game pack cok daha yakısırmış. Ben eklenti paketi olarak göremiyorum bu paketi. sims4 serisini ne zaman bitirecekler heyecan ile bunu bekliyorum

    1. Ya ben anlamıyorum nasıl ep olarak göremiyorsunuz bu paket tüm dünyaları etkileyecek yani siz illa gelen dünyada oynama zorunluluğunuz olmayacak seasons da nasıl tüm dünyalarda mevsimler varsa buda aynı şey game play gayet yeterli bu pakete hele hele stuff pack demek çok haksızlık bu paket game pack de değil game packler Sadece bir konuya ve getirdiği dünyaya odaklanır örnek stranger vılle dine out gibi paketler ise sadece Kendi temasını getirir ama bir ep tüm dünyaları etkiler cats and dogs dan örnek verecem o paket de sadece yeni gelen dünyada kedi köpek olsaydı o game pack olurdu ama tüm dünyalar için geçerli eco lifestyle da aynı tüm dünyalarda oynanılabilir olacak hala bilmediğimiz detaylar var ve şuanda seasons dan bile büyük gibi duruyor

  2. Bu paket neden eklenti paketi henüz anlamış değilim. Bir tek yeni dünyayı ve kirliliğin diğer dünyaları etkilemesini beğendim ama bence bu pakete oyun paketi daha uygun gibi. Umarım yanılırım ve paket güzel ve doyurucu olur.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir