The Sims 4: Discover University Eklenti Paketi Hakkında Her Şey

The Sims 4: Discover University paketini buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

Blog Yazısı:

15  Kasım 2019 tarihinde PC ve Mac için 17 Aralık 2019 tarihinde ise Xbox One ve Playstation 4 için çıkışını yapacak olan Th Sims 4: Discovery University Eklenti Paketi ile yüksek öğretime adım atın. Simleriniz tarihi Britechester Üniversitesine ya da modern Foxbury Enstitisüne katılarak üniversite deneyiminin tadını çıkarabilir.

Öğrenciler, Hoş Geldiniz

Yeni bir öğrencinin yapabileceği o kadar şey var ki. Kampüste mi yaşamak istiyorsun yoksa kampüs dışında mı öncelikle bunu belirlemen gerek. Daha sonra üniversite çevresini bisikletinle gezmen gerek. Simler hayatlarının heyecan verici bu sayfasını açarken oldukça meşgul olacak. Bakalım, ders planımızda neler var?

Yerleş: Siminiz Foxbury Enstitisüne ya da şanı yürüyen B. Üniversitesine kayıt olduktan sonra bir yurt seçme zamanı gelmiş demektir(tabii Siminiz kampüste yaşayacaksa). Belki öğrenci kulüplerinde biraz zaman geçirebilir ya da kütüphanede ders çalışma etkinliği yapabilirsin. Simini bisiklete bindir ve üniversitenin sunacağı her şeyi keşfetmeye koyul. Kampüsteki büfeden alacağın promosyon ürünler ile yeni üniversiteni üzerinde gurula taşımayı unutma.

Akademiye Adım At: Sonuç olarak üniverstite dediğimiz şey derslerden oluşuyor ve Simin geniş ders yelpazesinden seçim yapacak. Biyoloji? Tabii. Bilgisayar Bilimi? Olmaz mı. Kötülük sanatı. Kulağa delice gelecek ama bu bile var. Katılmanız gereken dersler, bitirmeniz gereken dönem ödevleri ve yapmanız gereken sunumlar olacak. Tabii ki derslere katılmak (ya da dersleri asmak) final sonucunuzu etkileyecek. Unutma, Simleriniz ne kadar çok çalışırsa gelecekteki kariyerlerinde de o kadar başarılı olurlar. Yani, Siminin başarılı olmasını istiyorsan iyi çalışman lazım.

Müfredat Dışı Etkinliklere Katıl: Her şey sadece çalışmaktan ibaret değil tabii ki. Siminiz gece boyunca final sınavına hazırlanmıyorsa neden Siminizi beer pong oynamaya, oda arkadaşlarıyla takılmaya ya da robot topluluğu, münzara topluluğu ya da sanat topluluğu gibi okul kulüplerine götürmüyor sun? Kampüste dolaşan bazı dedikodulara göre yeni üye arayan gizemli bir topluluk da varmış. Tabii bu sadece bir dedikodu (kıps).

Kendi Stilini Yarat: Üniversite insanın kendini anlaması ile ilgidir ve bu yüzden Simleriniz üniversite hayatlarında farklı stiller deneyimleyebilirler. Her şey kişiliğinizi yansıtan yurt odası dekorları ile başlıyor. Posterlerden tutun da mini buzdolaplarına (gece acıktığınızda yardımınıza koşacak) Siminizin odasını ders çalışmak ya da takılmak için harika bir yer haline getirebilirsiniz. Kişisel stil konusunda ise isterseniz Siminizi derslere yollarken şık giydirin isterseniz de eşofman takımı giydirin. Her şey sizin elinizde!

Genel Özellikler:

  • The Sims 4: Discovery University – Simlerinizin okula kayıt olabileceği, üniversitenin sunmuş olduğu eşsiz anları deneyimleyebileceği ve ders dışı etkinliklere katılabileceği The Sims 4: Discover University Eklenti Paketi ile kitaplarınızı hazırlayın ve öğrenci olmaya hazır olun. Mühendislik, eğitim ya da hukuk bölümlerinde derslere girin ve başarı basamaklarını tırmanın. Robot yapımını ve ping pong oynamayı öğrenin ve hatta düşman okula eşek şakaları yapın. Sıkı çalışın, güzel uyuyun ve okul maskotuna bir beşlik çakın (yoksa AA almaya elveda diyin).
  • Okula Yerleşin – Britechester’e hoş geldin! Siminizi tarihi Britechester Üniversitesi’ne ya da modern Foxbury Enstitisü’ne kayıt ettirerek hayatınızda yeni bir sayfa açın. Kampüs dışında ya da yurtlarda yaşayın, Britechester’ı bisikletle keşfedin, öğrenci toplulukalrında zaman geçirin ve kütüphanede ders çalışın. “Okul Ruhu” etkinliklerinde öğrenci olmanın tadını çıkarın ve okulunuzun renginde kıyafetler giyerek Siminizin ne kadar gururlu olduğunu gösterin.
  • Şık Kalın –  Simler üniversiteye ilgilerini çeken bölümlere göre kayıt olabilirler: biyolojiden bilgisayar bilimlerine, sanattan tarihe ve hatta kötülük sanatına kadar birçok farklı ders alabilirler. Derslere katılın ya da dönem ödevlerine çalışıp sunumlara hazırlanın. Sileriniz ne kadar fazla şey öğrenirlerse öğretmenlik, hukuk ve mühendislik gibi kariyerlerde daha başarılı olurlar. Derslere katılmak ya da dersleri asmak Siminizin nihai puanını etkileyecek. Bu yüzden zaman yönetimi hayati bir önem taşıyor.
  • Tanış, Kaynaş ve Keşfet – Simlerinizn üniversite hayatlarını nasıl geçireceği onlara kalmış. İsterlerse tüm gece uyanıp kalıp ödevleri tamamlayabilirler isterlerse de arkalarına yaslanıp saatlerce uyuyabilirler. Alkollü ping pong, top cambazlığı, arkadaşlarla takılma ve dahası. Boş zaman hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! Ayrıca Simleriniz robot yapımı, münzara, sanat ve hatta esrarengiz gizli topluluğu gibi farklı kulüplere katılabilir. Okulda zaman geçirdikçe Simleriniz kendilerini keşfedip gerçekte kim olduklarının farkına varacaklar!
  • Kampüs Tarzınızı Yaratın – Yurt odanızı posterler ve mini buzdolabı gibi kişiliğinizi yansıtan eşyalar ile samimi hale getirin. Daha sonra kendinize has bir stil geliştirin: okula geç kaldığınızı belli eden eşofmanlar mı giyeceksiniz yoksa çakı gibi mi okula gidecekseniz? Okul ruhunuzu gösterecek ve sınıf arkadaşlarınız üzerinde iz bırakacak birçok farklı yol bulunmakta.

Görüntüler:

Fragman:

6 Yorum

  1. Benim merak etiğim ; Simin lise başarısı yada başarısızlığı üniversiteyi etkileyecek mi ?

  2. Arkadaşlar merhaba. Ben Sim’i üniversiteye yolladım. 12 krediyi de doldurdu. Ancak bir türlü mezun olamıyor. Bunun nedeni nedir sizce? Daha önce böyle bişey yaşamış birisi var mı aranızda? Lütfen bana yardım edin…..

  3. Evin özelliklerini seçerken “university student hang out” seçeneği kapalı nasıl açabilirim üniversite yerleşkesinde ev

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir