The Sims 4: City Living Karaoke Makinesi & Şarkıcılık Detayları

Müzik kulağı olmayan kişilerden tutun da keşfedilmemiş süper starlara kadar, karaoke makineleri büyüleyici hikayeler ve ilginç karakterler sunmakta. Bu yüzden bu komik ve eğlenceli aktivitenin Simler için harika olacağını düşündük ve bu özeliği Kasım ayında satışa çıkacak olan The Sims 4: City Living Eklenti Paketi’ne ekledik.

Simleriniz karaoke makinelerini evlerine de kurabilir ancak biz yine de hiç uğraşmak istemeyen ve direkt olarak olayın içine girmek isteyen kişiler ”Waterside Warble” ve ”Honey Pop” olmak üzere iki karaoke mekanı yarattık. Ayrıca Simler şarkıcılık becerisini geliştirmek için karaoke makinelerini kullanabilir ki bu da sabır ve çalışma ile herkesin şarkıcılıkta umudu olduğu anlamına geliyor. Jazz, pop, disco ve dahası da dahil olmak üzere birçok farklı güzel müzik türünden şarkılar bulabileceksiniz. Dahası her şarkının kendine has bir videosu da bulunmakta. Bu da karaokenin hem gözlere hem de kulaklara hitap ettiği anlamına geliyor.

Simleriniz cesursa şarkıları tek başına söyleyebilirler ya da eğlenceyi daha da öteye katmak için bir başkasıyla düet yapabilirler. Birden fazla Sim birbirleriyle uyum içinde şarkı söylemeye çalışınca notalar birbirine karışacaktır. Bu sizin bakış açınıza bağlı olarak harika ya da iğrenç olarak nitelendirilebilir. Açıkçası daha önce hiçbir yeni özelliğe böyle gülmemiştik.

5

Karaoke sadece şarkı söylemekle ilgili değildir. Karaoke aynı zamanda etraftakileri de etkiler. Simler duydukları şeyi sevebilir ya da duyduğu şeyden nefret edip rahatsız olabilir. Böyle bir durumda yapabileceğiniz en iyi şey o rahatsız olan Simlere şarkıları söyletmektir.

Eğer bu özelliği merak ettiyseniz Siminizi karaoke mekanlarından birine yollayın. Neden Simini oradaki komikliğe daha da komiklik katması için yollamayasın ki? Karaoke makinesi The Sims 4: City Living’teki favori eşyalarımızdan birisi olmuş durumda ve bu tecrübeyi sizin de yaşamınızı dört gözle bekliyoruz.

Bir Yorum

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir