The Sims 4 City Living GeekCon Festivali!

Festivaller bize göre The Sims 4 City Living ile gelen en çekici özelliklerden biri çünkü festivaller bizi türlü türlü şehir sokaklarını karıştırmaya, onlarla karışmaya ,yeni şeyler öğrenmeye ve yeni dostlarla tanışmaya yolluyor!

Biz Maxis olarak etkinlikleri çok seviyoruz; Los Angeles’taki E3 fuarı, Almanya’daki Gamescom, San Diego’daki Comic Con fuarı ve daha nicesi gibi. Bu yüzden GeekCon etkinliğini San Myshuno’ya eklemeden duramazdık. Eğer Simleriniz video oyunlarıyla, cosplay ya da bilim ile ilgileniyorsa onları Fashion District’te düzenli olarak gerçekleşen GeekCon etkinliğine göndermek isteyebilirsiniz.

Programcılar, programlama  bölümünde kodlama hünerlerini yarıştırabilirken Geek olan simler video oyunu yeteneklerini geliştirebilmek için video oyunu yarışmalarına katılabilirler. Yarışma zamanı geldiğinde bilgisayarların ışıkları yanmaya başlayacak ve sizde hızlıca tıklayıp simlerinizin parmaklarının uçmasına izin verebileceksiniz!

TS4_778_EP03_FOT3_LIFTS_02

İyi bir fotoğraf çekme şansına bayılacak simler ise harika bir selfie için  etrafta çılgın kostümler giyen Simler görebilirler. Hatta bazı favori kostümlerinizin geri döndüğünü de görebilirsiniz.

Daha da iyisi henüz roket ya teleskop kullanma şansı yakalayamamış simler GeekCon’un atmosferik özelliğinde yeni şeyler keşfedebilirler.

Kostümlerinizi giyin, inekliğiniz üzerinde çalışın ve Simlerinizi San Myshuno’da Fashion District’te bulunan GeekCon’a getirin!

Peki tüm bunların ne zaman gerçekleşeceğinden emin değil misiniz? Mahallenize yerleştirilmiş tabelaya ya da apartmanınızın ortak alanlarında bulunan ilan tahtalarına bakabilirsiniz. GeekCon’da görüşmek üzere!

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir