The Sims 4: City Living Fragmandaki Görüntülerden Çok Daha Fazlası Olacak

Hepimizin bildiği gibi paketle ilgili yapılan sızıntılar yüzünden The Sims 4: City Living planlanandan çok daha erken duyurulmak zorunda kalmıştı. Doğal olarak da yapımcılar oyuna eklemek istedikleri özelliklerin tamamını ekleyemeden fragman yayımlamak zorunda kalmıştı.

Oyunun yapımcılarından olan SimGuruDrake de bu konuyla ilgili bir açıklama yaptı. Drake’ göre bu fragmanı ”duyuru fragmanı” olarak nitelendirmek yanlış çünkü daha oyuna eklenecek tonlarca özellik var. Yani fragmandaki görüntüler oyunun yalnızca küçük bir kısmı. Bu yüzden Drake bu fragmanı ”teşhir fragmanı” olarak nitelendiriyor.

Son yapılan sızıntılara göre müzik grupları ve bilardolar da bu pakette bulunacaktı ancak oyunun henüz tamamlanmamış sürümüyle hazırlanan fragmanda bu iki içeriği görme fırsatı yakalayamadık. Kim bilir, belki yapımcılar oyunun çıkış tarihine kadar pakete hem müzik gruplarını hem de bir sürü yeni özellikler ekler.

Güncelleme: Müzik gruplarının City Living ile gelmeyeceği SimGuruDrake tarafından belirtildi.

7 Yorum

 1. Merhaba, düzeltmek gibi olmasın ama Drake yapımcılardan biri değil, o ekipte community manager. Ayrıca Band’ların olmayacağı Drake tarafından onaylandı.

  1. Selam, Amanda Drake yani SimGuruDrake ”Topluluk Menajeri” olmanın yanı sıra aynı zamanda ”İçerik Yapımcısı” olarak The Sim 4’ün paketlerinde çalışmakta. Topluluktan gelen istekleri oyuna aktarmak bir bakıma görevi.
   Müzik gruplarının oyunda olma ihtimalinin düşük olduğunu söyledi ancak kesin olarak yalanladığını görmedim. Zaten sızıntı sırasında da yetişmeme ihtimalinden bahsediliyordu.

 2. Merhaba, Drake bir yapımcı olmadığını ifade etmişti birkaç kez. Son olarak da “Toddlers ve Culling sorunu” adlı yazısında dile getirdi bu durumu. Başka bir fan sitesi haberini yaptığı için link vermiyorum ancak yazı şu şekilde başlıyor. “Culling, Relationship Decay: As I’ve mentioned before, I don’t work in development, but as I do work in communications there are somethings that I can do…” Topluluktan gelen istekleri ekibe ilettiğini de anlıyoruz dediğin gibi.
  Ve geçen gün maalesef SimGuru Drake bir hayranın sorusuna twitter üzerinden şu şekilde cevap verdi. Kesin konuştu gibi geldi bana ama; https://twitter.com/SimGuruDrake/status/776104370194649088?ref_src=twsrc%5Etfw . Umarım eklenir tabi.
  Bu arada zaman ayırıp cevap verdiğin için sağol. Umarım beni yanlış anlamamışsındır. Burayı uzun zamandır takip ediyorum ve beğeniyorum. Çeviri için de teşekkürler. :)

  1. Müzik gruplarıyla ilgili verdiğin bilgi için teşekkür ederim. İlk paragrafına gelecek olursak aslında sen de benim yazdığımı yazmışsın: ”There are somethings that I can do” Kendi kariyer adresinde de belirttiği gibi oyun içi içeriklerin yapımının da çalışıyor.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir