The Sims 4: City Living Çatı Katı Detayları

San Myshuno’ya hoş geldiniz! Yoksa zaten şehirde mi yaşıyorsunuz? Peki şehrin neresinde yaşıyorsunuz diye sorabilir miyim? Ah, tabii ki şu apartmanlardan birinde değil mi? Biz o tür apartmanların Simlerin hak ettiği yüksek standartları karşılayamadığını düşünüyoruz. Lütfen bizimle gelin ve size apartmanların en üst katlarını gösterelim. Çatı katları kasım ayında satışa çıkacak The Sims 4: City Living Eklenti Paketi’nin sunduğu apartman yaşamının en lüks halidir.

Normalde Simleriniz bir beceriyi geliştirmek, kariyerlerinde yükselmek ya da hayat gayelerini tamamlamak için didinip dururlar. San Myshuno’da ise düşük kalitedeki apartmanlardan başlayıp birbirinden güzel çatı katlarına uzanan hikayeler sunmak istiyoruz.

Çatı katları, apartman daireleri ile müstakil evlerin bir araya gelmiş hali diyebiliriz. Hem şehrin en güzel yerinde olup harika manzaranın tadını çıkarabilecek hem de duvarları dilediğiniz gibi yıkıp sınırlar olmadan dilediğiniz gibi bir şeyler inşa edebileceksiniz. Harika bir havuzun yanına küçük bir çatı bahçesi mi inşa etmek istiyorsunuz? Buyurun edin o zaman. Çatı katındayken tüm kat sizindir ve kimse size karışamaz.

Siminiz sakin bir yaşamı mı tercih ediyor yoksa kimsenin şikayetine maruz kalmadan bangır bangır müzik mi dinlemek istiyor? Az önce de belirttiğimiz gibi burası tamamen sizin katınız. Çatı katına yalnızca sizin davet ettiğiniz kişiler gelebilir. Ayrıca burada haşereler de cirit atmıyor.

”Ama ilk apartman dairemin sunduğu gariplikleri özlüyorum.” diyorsanız ”Arsa Kişisel Özellikleri”  sayesinde inşa menüsüne girip çatı katınıza ya da herhangi bir başka eve kişisel özellikler(trait) atayabilirsiniz. Hatta bu işlemi Willow Creek ya da Oasis Springs’te bile gerçekleştirebilirsiniz.

The Sims 4: City Living’te düşük kalitedeki apartmanlar hikaye yaratmanıza ve karakterler geliştirmenize yardımcı oluyor. Zıtlıklar ve anlaşmazlıklar sayesinde Simleriniz gerçek benlikleri ortaya çıkıyor. Yüksek kalitedeki çatı katları ise kim olduğunu ve ne istediğini bilen Simler ve yalnızca kendi seçtiği arkadaş grubuyla takılıp içeceğinden bir yudum almak isteyen seçkin Simler içindir.

 

Bir Yorum

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir