The Sims 4 City Living ile “Bit Pazarı” Festivali!

Festivaller bize göre The Sims 4 City Living ile gelen en çekici özelliklerden biri çünkü festivaller bizi türlü türlü şehir sokaklarını karıştırmaya, onlarla karışmaya ,yeni şeyler öğrenmeye ve yeni dostlarla tanışmaya yolluyor!

TS4_778_EP03_FOT3_LIFTS_09

Bit pazarı, alışveriş için harika bir yer, özellikle pahalı bir şehir olan San Myshuno’da kısıtlı bir bütçeyle yaşıyorsanız! Bit Pazarında aynı şeyi ikinci kez indirimde bulamayabilirsiniz o yüzden erkenden ve sık sık uğrayarak  fırsatları kaçırmayın!

TS4_778_EP03_FOT3_LIFTS_11

Festivalden kazanan olarak ayrılmak ve birazcık Simoleon indirimi alabilmek için her zaman pazarlık yapmayı deneyebilirsiniz. Ya da yeni kar kürelerini ve diğer toplanabilir eşyaları diğer koleksiyoncularla takas edip ve ticaret yaparak kendi koleksiyonunuzdaki eksik parçayı bulabilirsiniz. Hünerli mi hissediyorsunuz? Kendi tezgahınızı kurup ve kendi resimlerinizi, yetiştirdiğiniz taptaze ürünleri ya da ne dilerseniz onu satabilirsiniz.

Peki tüm bunların ne zaman gerçekleşeceğinden emin değil misiniz? Mahallenize yerleştirilmiş tabelalara ya da apartmanınızın ortak alanlarında bulunan ilan tahtalarına bakabilirsiniz. Bit Pazarında görüşmek üzere!

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir