The Sims 4 City Living Basın Bülteni ve Çıkış Videosu!

“Maxis The Sims 4 City Living eklenti paketini hazırlarken detaylar konusunda çıtayı bir üst seviyeye çıkardı.” diyor The Sims ekibinin ana yapımcısı Lyndsay Pearson. ”Oyuncular San Myshuno’yu keşfederken, oyunda yarattığımız en sürükleyici ve güçlü şehrin tadını; gökdelenler, dinamik etkinlikler, yüksek nüfuslu mahalleler ve daha fazlasıyla çıkarabilecekler. Ve insanların Simleri şehirlere göndererek yaratacakları hikayeler için sabırsızlanıyoruz.”

The Sims 4 City Living oyunu keşfedebileceğiniz yeni şehir San Myshuno ile daha da genişletiyor. Simler bu hareketli şehrin sunduğu her şeyi keşfedebilecekler. Gürültücü komşulardan, ev sahiplerine kadar sadece apartman yaşamıyla gelecek özelliklerin yanında Simler kapılarının hemen dışındaki yeni mekanları ziyaret edebilir ve yeni egzotik yiyecekleri de deneyebilirler.

 

The Sims 4 City Living Ana Özellikler

Hareketli ve yoğun bir şehir olan San Myshuno ile Arts Quarter, Spice Market, Fashion District and Uptown olmak üzere 4 farklı mahalle ekliyor.

İlk apartmanın getirdiği heyecan ve hamam böcekleri, akıtan borular, elektrik sorunları gibi doğal zorlukların üstesinden geldikten sonra Simler hayallerindeki panaromik manzaralı o güzel çatı katına sahip olmak üzere işe koyulabilirler.

Komşularına yaklaşmak, Simlerinizin romatizm, dostuk hatta düşmanlık gibi birçok eğlenceli ve tuhaf durumları deneyimlemelerine olanak sağlayacak.

Simlerinizle büyük şehrin sunduğu 3 yeni kariyere atılarak, politika kariyerinde dramatik konuşmalar yapabilir, Eleştirmen kariyerinde kültürel bir örnek oluşturabilir ya da Sosyal Medya Kariyeri ile kitlelere ilham verebilir ve takipçi kazanabilirsiniz.

Şehrin dört bir yanındaki dinamik, hareketli ve kültürel festivallere katılabilirken sokak sanatçılarını izleyebilir, eğlenceli yarışmalara katılabilir, yeni aynı zamanda eşsiz eşyaları toplayabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Oyunun Çıkış Videosunu da buradan izleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir