The Sims 4: City Life’tan Yeni Bir Görüntü Daha Geldi

Geçtiğimiz günlerde The Sims 4: City Life Eklenti Paketi’yle ilgili kalitesi ve boyutu düşük bir görüntü yayımlamıştık. Bugün aynı görüntünün daha kaliteli hali yayımlandı. Böylece artık görüntüdeki yenilikleri daha net şekilde görebiliyoruz.

Önce gözümüze arka planda basketbol oynayan Sim ve kültürel yemek stantlarından yemek alan Simler dikkat çekiyor. Ayrıca bu görüntüye bakarak Hint yemeklerinin yanı sıra Uzak Doğu yemeklerini de oyuna eklenebileceğini söyleyebiliriz.

Yeni kıyafetler, saçlar ve eşyalar da dikkat çeken ayrı noktalardan biri.

7 Yorum

 1. Artık EA’in eski oyunlardan kalan şeyleri ısıtıp ısıtıp önümüze koyması benim çok canımı sıkıyor. Basketbol bir yenilik değil, zaten The Sims 3 Store’da olan bir şeydi. Daha kötü olanı The Sims 4’de eklenti paketi ile gelen şeyin The Sims 3’te Store’da olması şunu söylüyor bize. ” The Sims 4’ün, The Sims 3 ayarına gelmesi için daha kırk fırın ekmek yemesi gerek. Bahsettiğim basketbol setinin linki:
  http://store.thesims3.com/productDetail.html?productId=OFB-SIM3:55995

 2. Bence oyundan görüntüler sızmıyor,EA City Life’ın adını duyurmaya çalışıyor ama istediğini hiçbir seferde alamadı çünkü basketbol ve kültürel akviteler bir eklentinin bu şeyler üzerinde kurulduğunu gösteriyor.Apartmanlarıda eklediler ama sadece çatı katında yaşanabilecek…Hem yaptıkları saçma hemde önceki The Sims 3 Late Night’tan Ders almamışlar.Umarım bir gün simse bir rakip çıkar ve akıllarını başlarına alırlar

 3. Ayrıca son söylentilere göre yeni bir “life state” yok.Ancak yeni NPC’ler varmış. Yeni türde community lot yok. (Meh) Şehir için baya zaman harcanmış. Ve yüklenme ekranlarının süresi üzerinde çalışmışlar.(Sözde oyunun gecikmesinin sebebi buymuş.)
  Büyük ihtimalle taksi veya araba da eklenmeyecek. Unutmayın bunlar resmi duyuruya kadar sadece söylentiden ibaret.

  1. Bir kaç ev yapıyorlar sim tasarlıyorlar arkalara resimler koyuyorlar sonra şehirlere uğraştık diyorlar.hem zaten işleri bu tabii ki uğraşmaları gerek…

  2. Şimdi gördüm ayrıca müzik grupları yetiştirilebilirse eklenecekmiş. (Yetişmezse Gamepack olarak tanıtılacakmış.)
   -Sushi geri dönüyor.
   -Birden fazla trait var!
   Ayrıca Reaper’s Goulish Guitar Müzik grubu ödülü olarak planlanmış. Ancak onun yerine çok daha heyecan verici bir şey bulmuşlar. Böylece bedava olarak verildi.

   1. Şuan tam anlamıyla bilgi yağıyor! Burkay bekleniyorsun. :P
    Kısaca
    -Sushi, Curry and Stir-Fry yiyecekleri geri dönüyor!
    -Zıplama rampası geliyor!
    -Yeni dünyanın adı Midnuit Avenue!
    -2 trait var! (Night Owl) ve Eagle-Eyed (Basketbol ve yüzme de iyi olacakmış bu simler!) Hala Night Owl trait’inin etkilerini tartışmaktaymışlar SimGurular.
    Ve unutmadan bunlar sadece sızdırılmış bilgiler. Doğruluk payı değişebilir.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir