The Sims 4: City Life’tan Yeni Bir Görüntü Daha

Geçtiğimiz günlerde The Sims 4’ün muhtemel üçüncü eklenti paketi olan City Life için gizemli bir kişi sızıntı yapmıştı. Bugün de yine aynı kişi bir fan sitesine ”City Life” başlıklı bir mail daha yolladı.

Bu seferki mailde bir render değil oyun içi görüntü bulunmakta. Muhtemelen bir festivalde çekilmiş görüntüde renkli ışıklandırmaları, festival temalı eşyaları ve kıyafetleri görebiliyoruz. Maalesef bu görüntüye bakarak arka plandaki binanın bir apartman mı yoksa normal bir ev mi olduğunu söylemek imkansız.

Sızıntılar peş peşe gelmeye başladı. EA Games bu sızıntıları yapan kişiyi bulamazsa yapımcıların başı daha çok ağrayacak gibi.

14 Yorum

 1. EA saçma sapan eklentiler ve paketler yapmayı kesmeli, toddlerlar ve open world geri gelmeli. The Sims 4’ü oynarken sanki The Sims 2 oynuyormuş gibi hissediyorum.

  1. Kesinlikle katılıyorum. Bu ne ya? Şimdiye kadar The Sims 4 adam gibi bir ek paketi çıkarmadı farkında mısınız? Bir Pets, bir Seasons göremeyecek miyiz? Hep eşya paketi ve bu saçma ek paketi gibi dandirik DLC’ler mi göreceğiz? EA kendine gelmeli.

 2. Toddler en azından gelse iyi olur.EA Sims için kaybettiği ilgiyi Geri kazanır.

  1. Haber kısımlarına iyice bakarsan görürsün bakmadan site yöneticilerini yargılamayınız.sitede toddler hakkında bilgi ve çizimler mevcuttur…

   1. Toddler’lar kaç ay önce farklı sitelerde gösterilmişti. Sahte olduğu da kanıtlandı zaten. Ve yukarıdaki kişi Ömer Akman mı ? sşdfıusjksdfhl

 3. Biraz önce biraz daha bilgi sızdırıldı! Söylenene göre turistler yeni NPC’ler olacakmış. 3-6 kişilik gruplarla halinde sürekli selfie çekip şehir haritasını inceleyecekler deniyor. Ayrıca Experimental food gibi Cultural Food eklenicekmiş. Örneğin hint mutfağı. Ve paket için yeni arayüz güncellemesi planlanıyormuş. Ayrıca apartman ve penthouse olarak farklı lot tipleri eklenicekmiş.

 4. Ne zaman çıkacağı belli oldumu 1 ay 17 gündür yeni bir paket gelmedi normalde her ay 1 tane geliyordu bununla ilgili bir bilginiz var mı?

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir