The Sims 4: City Life Eklenti Paketi’nden İlk Görüntü & Bilgiler

Geçtiğimiz haftalarda Brezilya tabanlı bir perakende sitesi The Sims 4’ün üçüncü eklenti paketinin ismini City Life olarak listelemişti ve o günden bugüne paketle ilgili herhangi bir duyuru ya da sızıntı olmamıştı.

Bugün ise kimliği belirsiz bir kişi, fan sitelerinden birine bir ”City Life” başlıklı bir mail yolladı. Mailde bir adet görüntü ve dört farklı kelime grubu bulunmaktaydı.

Yollanan görüntüde elinde basketbol topu olan bir Sim, şehir modasına uygun kıyafetler giymiş bir başka Sim ve elinde şehir turu kitapçığı bulunan bir Sim bulunuyor. Görüntünün yanında ise şunlar yazıyor;

  • Apartmanlar
  • Basketbol
  • Kültürel Şehir Festivalleri
  • Siyaset Kariyeri

Maili atan kişinin kimliği bilinmediği için yollanan bu mailin doğruluk payı da bilinmiyor ancak yollanan görüntünün oldukça gerçekçi olduğunu kabul etmek gerek. Bu sızıntının doğru olduğunu varsayarsak(ki büyük ihtimalle doğru) EA Games’in resmi bir açıklama yapması an meselesidir.

6 Yorum

  1. Eğer bunlar gelirse güzel olur ancak küçücük şehirlerde bunları nasıl gerçekleştireceğiz?

  2. Burkay city life çıktığında crack aşaması kaç gün sürer? Get together kaç gün sürmüştü? Bilgin varsa iletmeni isterim. Benim diğer paketlerim korsan bunu orjinal alırsam oyun bozulur sanırım.

  3. Merhabalar yine ben. City Life ile ilgili alınan bilgileri iletmeniz çok güzel. Kutluyorum sizi. Fakat birkaç hafta derken anlayamadım. 1 bu paket de get together ın crack ı kadar kolay olacak mı? Yani 2-3 hafta sonra mı çıkar yoksa birkaç ay bekler miyiz? Backyard stuff crack i 1 ayda çıkmadığı için bu da bir eklenti paketi. Sırf bu yüzden orjinal aldım birşey de olmadı oyuna. Ama eklenti paketi büyük olduğu için uzun sürer. Yani bir eşya paketi 1 ayda çıkamdıysa eklenti paketi 5 ay sürer gibime geliyor. Cevaplarsanız sevinirim. Türkçe yama için iyi çalışmalar! Siz olmasanız biz ne yapardık ☺

    1. Eşya paketleri için crack yapmakla uğraşmıyorlar. Bu yüzden geç çıkıyor crackler. Get to Work için 1-2 hafta içinde çıkmıştı diye hatırlıyorum crack. Muhtemelen bu pakette de öyle olacaktır.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir