The Sims 3’ün Son Eklenti Paketi 31 Ekim’de Çıkıyor!

Hepimizin bildiği gibi The Sims 3 toplam 11 eklentiye sahip olacak ve bu eklenti paketlerinden onuncusu henüz iki gün önce satışa çıktı. Yani The Sims 3’ün tamamlanmasına yalnızca bir eklenti paketi kaldı ve bu eklenti paketinin fütüristik bir temaya sahip olacağını daha önce yayımlanan bilgilerden biliyorduk ki geçtiğimiz haftalarda son eklenti paketinin isminin ”Into the Future” olacağı listelenmişti.

Bugün gelen bir listeleme de bu ismi doğrular nitelikte olmuş. Bir Norveç sipariş sitesine göre The Sims 3’ün 11. eklenti paketinin ismi ”Into the Future” olacak ve The Sims 3: Into the Future 31 Ekim 2013 tarihinde satışa çıkacak. Eğer bu tarih doğruysa-ki büyük ihtimalle doğru- 2009’un Haziran ayında satışa çıkmış olan The Sims 3, 2013’ün Ekim ayında resmi olarak sona erecek.

7 Yorum

  1. Bunu biliyomuydunuz sims 3 into the future ismi aslında sims 3 ül(üniversity life ) la gelen heykelden ismini almış hani plum boblu mavili yeşili

  2. Eğer bu pakette’de hastanenin için gözükmezse BÜYÜK HAYALKIRIKLIĞI

  3. Burkay , bir öneri isteyeceğim senden ben ısland paradise’ın yanına ona uyumlu olucak ( late nigh, pets ve seasons hariç ) bir ek paket düşünüyorum. Şu ana kadar hepsini oynadım ama karar veremiyorum yukarıda yazdığım 3ündende çok sıkıldım, sence hangisini yüklemeliyim

    1. Gözüm kapalı Seasons derdim ama onu oynamışsın zaten. Eğer tatil ve macera arıyorsan WA, Island Paradise’ın yanında iyi gidebilir.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir