The Sims 3: Vocation Eklenti Paketi Sızdı!

Bugünlerde The Sims cephesinde çok garip şeyler olduğunu söyleyebiliriz. Henüz 8. Eklenti Paketi çıkmadan 9. Eklenti Paketi’nin içeriği sızmıştı ki o sızmadan birkaç gün sonra yeni bir sızma daha meydana geldi. Eğer bu rumor’u veren İspanya sitesi doğruyu söylüyorsa The Sims 3 için gelecekte tatil temalı The Sims 3: Vocation paketi de piyasya sürülecek. Ayrıca bu rumor’a göre Vocation eklenti paketi en geç aralık 2012’de oyunumuza konuk olacak. Yani Seasons eklenti paketinin çıkış tarihinden bir ay sonra.

Eğer Vocation Eklenti Paketi doğru ise ve aralık ayı içerisinde çıkacaksa The Sims 3 University’nin dokuzuncu eklenti paketi olmasına imkan yok. Zaten daha önceden elde edilen bilgilere göre The Sims 3 için toplam 9 adet eklenti paketi yapılacak. Eğer bu eklenti sayısı değişmişse ve bu rumor doğruysa The Sims 3’ün dokuzuncu eklenti paketi The Sims 3: Vocation olacak ardından çıkacak diğer eklenti paketi ise The Sims 3: University olacak.

Kim bilir belki de The Sims 3: University Eklenti Paketi iptal oldu ve yerini The Sims 3: Vocation Eklenti Paketi aldı ya da sadece Sunlit Tides kasabasının kutulu versiyonudur.(İspanya’da bu tür isim değişiklikleri olabiliyor) Şu an için net şeyler söylemek gerçekten çok zor görünüyor.

6 Yorum

 1. Bakın Şöyle olacaktı
  Katy Perry ST Nisan 23
  Diesel Haziran 15
  Vacation Time (ingilizcesi Böyleymiş) Temmuz 5
  Supernatural Eylül 14
  Seasons Kasım 20
  Decades Ocak 1 2013
  University Şubat 21 2013

 2. geriye bi ek paket kaldıysa Universty olsun ya bencede vacation gibi bi paket sunlit tidesın kutulusu olursa daha güzel olur tabi 10 tane ek paketi olursa olsun :D

  1. Şahsen olacağını zannetmiyorum ancak birçok kişi de The Sims 3’te gerçek bir tatil istiyor

 3. benim düşüncem söyle
  bu paket sayeninde diğer kasabalara yaşama devam eder biz oraya taşınırız
  sims 3 ana oyunda biliyoruz ki Güzelim Tren rayları bozmuşlar neden olmasın
  bu paket lazım olabilir
  mesela ben bir kasabada oynuyorum başka kasaba gitmek için oyunu en baştan başlamam gerek başka bir arzun var mı ?
  bu paket lazım olur dediğim gibi olursa uçak yolculuk tren yolculuk gemili yolculuk diğer kasabalara güzel olmaz mı ? hızlı tren unuttuk :):)

 4. Ben de University yerine bunu tercih ederim sahsen, herkesin gorusune kalmis. İkisi de olsa daha iyi olur tabi ki :D.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir