The Sims 3: University, Sonunda Kendisini Gösterdi!

The Sims 3’ün muhtemel son eklenti paketi olan University sonunda Origin’in kendisi tarafından listelendi ve oyunun kapak resmi sızdı. Kapak resmine bakacak olursak oyunun University Life ile ismiyle piyasaya çıkacağını görüyoruz. Kapaktaki fotoğraflara bakacak olursak, benim en çok dikkatimi çeken şey apartmanlar oldu.


Bu da demek oluyor ki The Sims 3: University Life’ta büyük olasılıkla apartman hayatı da işlenecek. Zaten sızan ilk bilgilere göre oyunda yurtlarda kalma ya da daire kiralama gibi özellikler de olacak. Diğer bir dikkat çekici görüntü ise protestoyu yöneten bir Sim. Bu da demek oluyor ki üniversiteli çocuklarımız çeşitli örgütlere girebilecek ve prostetolar düzenleyebilecekler.

Yine kapağa bakacak olursak yeni parti çeşitleri, yeni romantik etkileşimler ve çeşitli ders çeşitliliğinin olacağını görebiliyoruz.

5 Yorum

 1. sonunda :)
  tüm paketle var bende :)
  ocak 70 80 90 stuf
  mart ünivsite
  haziran ?
  ben size katılıyorum banyo baya eksik teenler ilgili hiçbir şey yok son eşya pakaeti o olacak Ea oylama sitesinde yapıldı bir ankete göre teenler ilgili bir paket isteriz demiş çoğu sims bakalım saide çıkacak mı?

  1. Zaten The Sims 3: Supernatural Eklenti Paketi’nden beri Maxis ve EA beraber çalışıyor.

 2. sonundaaa :)) ben resimde ne yapıyolar anlamadım bi o protestoyla resim çekinenleri anladım

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir