The Sims 3: University Life için Yeni Lansman Tarihi!

Biliyoruz ki geçen günlerde gösterilen lansmanda bir aksilik yüzünden The Sims 3: University Life’ın demosu gösterilememişti. Yalnızca oyun hakkında pek de gerekli olmayan birkaç bilgi verilmişti. The Sims 3’ün resmi Facebook sayfası ise biraz önce yeni bir etkinlik oluşturdu. Bu etkinliğe göre 1 Mart günü yepyeni bir The Sims 3: University Life lansmanı olacak. Lansmanda oyunun demosunu hem izlerken hem de oyun hakkında sorular sorabileceğiz.

10 Yorum

  1. Bir sorum var;
    Şimdi benim simim teen ve sevgilisiyle en yakın arkadaşları da teen. Ben bunları young adult yapıcam. Sonra da simimi üniversiteye göndericem. Peki diğer simler de üniversiteye gelecek mi onların da üniversiteye gitmelerini nasıl sağlarım?

  2. belki oyun onları da otomatik olarak üniye gönderir ya da arkadaşının ailesini active family yap sonra da onu üniye gönder sonra da kendi aileni active family yap öyle üniye git olur mu burkay?

  3. Teenler üniversiteye gitmiyor. Young adultlar adultlar ve elderlar gidiyor. Teenler lisede Üni için çalışıyorlar Her sitede yazıyor

  4. Bence de. sadece bizim aile mi eğitimli olacak kasabada. oyun otomatik olarak gönderir bence.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir