The Sims 3: University Life için Yeni Görüntüler ve Bilgiler

The Sims 3’ün dokuzuncu eklenti paketi olan ve 5 martta satışa çıkacak olan The Sims 3: University Life için yeni bir blog yazısı yayımlandı. Blog yazısında birkaç tane yeni resim ve bilgi de bizlere sunuldu. Bu blog yazısından derlediğimiz yeni özelliklere ve fotoğraflara aşağıdan göz atabilirsiniz.

Bilgiler:

 • Sosyal yaşam en az ders çalışmak kadar önemli olacak. Sosyalleşmeden özellikle de üç büyük gruptan birine katılmadan okulda dereceye girmek çok zor olacak.
 • Bu üç gruptan her biri kendi özelliklerine sahip olacak. Bu gruplara katılan kişiler ilerleyen zamanlarda ödüller ve ayrıcalıklar kazanacak.
 • Bu üç gruptan ilki Jock’lar. Bu gruptaki kişiler atletik açıdan oldukça gelişmiş olacaklar. Özellikle kol gücü gerektiren etkinliklerde çok başarılı olacaklar. Mesela, bovling ve masa tenisinde.
 • Rebel’lar, yani isyancılar en sosyal grup diyebiliriz. Sağda solda koşuşturan ya da konuşan kişiler görürseniz onlar muhtemelen Rebel grubuna üyedirler. Ayrıca bu grup yaratıcılık gerektiren etkinliklerde çok daha iyidirler.
 • Son grup ise Nerd’ler yani bizim deyişimizle inekler. Bu gruptaki kişiler her zaman kütüphanede takılırlar ve ders çalışırlar. Bu kişilerin birçok hobisi vardır. Mesela, araştırma yapma, bilgisayarda takılma ve oyun oynama gibi
 • İki tane yeni parti timi eklenmiş.(Bonfire ve Juice Kegger)

Resimler:

13 Yorum

 1. zaten sims 2 de yoktu, olmasada artık o kadr önmli diil. olsada ii olurdu. ki daha belli diil:/

 2. Bence daha fazla grup olabilirdi mesela sosyetikler ve asiller grubu ya da hippiler ve cool çocuklar grubu, mesela supernatural paketine sahip olanlar için cadılar kurtadamlar vampirler ve periler grupları da olabilirdi.3 az olmuş

 3. kampüste değişik aktivite mekanları falan olsa yada onun gibi şeyler daha güzel olur. bide daha fazla grup. ama daha bu başlangıç. yeni ve güzel şeyler olucak gibi.

 4. Bunları yabancı bi blogda gördüm ve paylaşmak istedim.
  Sims can join strictly all-male and all-female fraternities or sororities.
  Young Adults, Adults, & Elder Sims are able to enroll in University via the computer or telephone. Once a household member enrolls, a “Send Sims to University” screen will appear with plenty of options for customizing the university experience.

  University will allow you to build apartment buildings in the home worlds. They work very similar to the dorms in that you can assign beds to sims and lock doors to only allow certain sims into any room or set of rooms you wish.
  Buna göre apartman yapabileceğiz, aynı zamanda kız ve erkek tarikatlarına katılabileceğiz ve simler Young Adult Adult veya elderly evresinde üniversiteye gidebilecek.Bi de üniversite kasabasında da mevsimler olucak. Tabi Seasons varsa

  1. Evet, bunlar biliniyordu zaten sadece apartman olayi hicbir yerde soylenmemisti oyun kesinlestifinden beri

 5. apartman life olck herhaldede bişi daha sorcm, öğretmen olabiliyosundur hehalde diğmi yane??!! ;)

 6. Şimdi , Benim Sorum İse Şu ,

  Diyelim ki Sim’im BridgePort da . Üniversiteye Kayıt Yaptırdığın da O Şehre mi Gidecek ?

  2.Soru

  Oyun İçinde Şehir Değiştirme Var mı ?
  Sunlit Tides den Sunset Valley’e geçme gibi.

  1. Evet, her ne şehirde olursa olsun üniversite şehrine gidecek Sim’in. Oyun içinde şehir değiştirme var ama biraz zahmetli bir yolla. Önce aileni kütüphaneye kaydediyorsun daha sonra yeni açtığın kasabadaki bir eve koyuyorsun.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir