The Sims 3 Supernatural’ın Kapak Tasarımı Yayımlandı

Bugün resmi olarak duyrulan The Sims 3 Supernatural’ın kapak tasarımı belli oldu. Kapak tasarımında oyunla birlikte gelecek tüm yaratıkların yanı sıra simyacı bir Sim’e de yer verilmiş. Ayrıca arka planda Moonlight Fall kasabasını da görebiliyoruz. İşte kapak:

6 Yorum

  1. burkay ben biyerde okudum galiba oyunda iyi cadı ve kötü cadı olucak mış sims 2 apartment life dada vardı ya iyi cadı köyü cadı diye birde hero wizad diye trailerde cadı iksir yaparken diğer bir cadı gelip savaştılar iksir yapan cadı muhtemelen kötüydü ondan dolayı benim okuduğum yerde(ing) o içeri giren erkek cadı nın üstünde hero wizard yazıyodu diğer cadının üstündede kötü cadı ingilizce olaraktı tabi ayrıca iyi cadınında resmini koymuşlardı sen ne diyosun olabilirmi??

    1. The Sims Serisinin en önemli özelliklerinden biri de kararları kendimiz verebiliyor olmamız. Yani kötü ya da iyi olmak tamamen bizim elimizde.

      1. Oyunun satışı eylülde başlayacak ve muhtemelen diğer paketler gibi 60 ya da 70 TL olacak.

  2. Eklenti paketlerinin kutularının yeni teması olmuş expansion pack yazısı önceden paketin altındaydı EA artık season çıkar

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir