The Sims 3: Supernatural’da Bonehilda Belirsizliği

The Sims 3: Supernatural duyrulduktan kısa bir süre sonra oyuna ekleneceği kesin olan doğa üstü yaratıkların yanı sıra The Sims’ten hatırlayacağımız Bonehilda’nın da oyuna ekleneceği duyrulmuştu. Bu duyurudan sonra Bonehilda ile ilgili herhangi bir bilgi verilmezken oyunun lansmanında da Bonehilda’yı görememiştik.

Bonehilda’nın Supernatural Eklenti Paketi ile oyuna eklenecek olan ”gizemli yaratık” olma ihtimali en baskın ihtimal gibi görünüyor ancak bu kadar doğa üstü yaratıkların yanında ”gizemli yaratık” olarak nitelendirdiğimiz Bonehilda biraz daha güçsüz kalıyor gibi. Böylece Bonehilda’nın ”gizemli yaratık” olma ihtimali bile düşüyor. Bonehilda oyuna önce konulan ve daha sonra çıkarılan bir içerik olabilir ya da(kalan tek ihtimal) büyücüler tarafından iksirle yapılabilen güçsüz bir yaratık olabilir.

24 Yorum

 1. burkay müthişsin birde doğaüstü yaratıklarla ilgili yeni ışınlanmalar varmı diyede sorabilirmisin

  1. Peki. Sorarım ancak cevaplayacakları kesin değil. 1 Saatlik yayında tüm soruları cevaplamaları imkansız oluyor.

 2. bir de late night ve supernatural vampirleri farklı mı olcak yoksa sadece supernatural vampiri ile oynamak zorundayız mümkünse bunu sorar mısın?

  1. The Sims 3: Supernatural ile Late Night’taki vampirler aynı olmayacak. Söylenenlere göre Supernatural’daki vampirler daha güçlü olacakmış. Sanıyorum ki Supernatural’daki vampirlerle oynamak zorunda değilsin.

  1. 13 Kasım olarak gösteriyor NewEGG sipariş sitesi. Muhtelemen yanlış gördün.

 3. bir şey daha sormak istiyorum zombiler ısırırken izin istiyorlar mı? çünkü zombi istilasında teker teker herkese sormaları biraz saçma olur

  1. Kurtadamların ve vampirlerin soracağı kesin ancak sanıyorum ki zombiler sormayacak. Çünkü zombi ısırıkları geçici bir süre için etki yapacak.

 4. YAA öff yardım edim cadı sim yarattım vallah buz ve ateş üflemekten başka bişe bilmio gerizekalı sim

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir