The Sims 3: Supernatural’a Üç Gün

The Sims 3’ün duyrulan son eklenti paketi olan Supernatural için üç gün sonra yayın yasağı kalkacak. Böylece üçüncü ağızdan aldığımız bilgiler yerini videolara ve görüntülere bırakacak. The Sims 3: Supernatural Eklenti Paketi’nin gerçek yüzünü görmek için yalnızca üç gün daha beklemek zorundayız.

7 Yorum

    1. Bir saatlik yayına alt yazı eklemem imkansız. Ancak lansmandan önemli yerleri notlar alarak bir yazı hazırlayabilirim.

  1. Ben simstr de 2 sene düzenli üyeydim nick vermeyim ama ordaki adminler berbattı çok yavaş ve umursamazlar 2 sene boyunca orda olmaktan utanç duyuyorum süpernatural hakkında bilgi veren üyeyi azarladılar öyle bir saçma paket verilmez gerçekçi olmalı dediler..Ama sen özelsin hemen öğreniyorsun hayranım sana… :))

  2. burkay sims 3 supernaturalın çıkış tarihi tam olarak kaç 4 mü 6 mı bazı yerler 6 yazmış

  3. Amerika’da çıkış tarihi 4 Eylül, ülkeden ülkeye farklılık gösterecektir. Türkiye’de ne zaman çıkacağı şuan bilinmiyor.

  4. vauy ben bu eki yılardır bekliyorum ama sonunda çıkacak <3 11 gün sonra çıkacak umarım 11 gün hızlıca geçer çok heycanlıyım ilk yapıcağım aile peri ailesi olacak

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir