The Sims 3 Supernatural: Yeni Bilgiler

The Sims 3’ün altıncı eklenti paketi olan Supernatural için şu ana kadar açığa çıkmış tüm bilgiler:

The Sims 3 Supernatural

Moonlight Falls

Kuzey batıdaki Pasifik Kasabalarının gizemli yönlerinden esinlenerek yaratılmış olan kasabada birçok gizemli mekan ve yaratıklar olacak. Sürekli gölge olan kasabada ise geceleri her zaman dolunay mevcut. Ayrıca kasabadaki evlerin tamamı ”gothik” tarzında yaratılmış. Kasaba ise birbirine köprü ile bağlanmış iki bölümden oluşuyor. Ayrıca kasabada ”Cadılar Mekanı” diye bir yer de olacak.

Create -A- Sim(s)

Sim’ler vampir, kurtadam, peri ya da diğer yaratıklardan biri olduğunda kıyafetlerini ve özelliklerini direkt olarak değiştirebiliyoruz.(Mesela perinin kanatlarının rengini değiştirmek gibi)

Ayrıca görüntülerle yayımlanmış sekiz adet saç ve ondan daha fazla kıyafet bulunuyor.

The Sims 3 Supernatural

Yeni Yetenekler

Simyacı: İnsanları iyileştirmek(ya da hasta etmek) için iksirler yapabiliyor.

Lycantoloji: Kurtadamların istediği zaman insana ve kurtadama dönüşme yeteneği

Yeni Kariyerler:

Falcı: Diğer insanlara gelecekte neler olacağına dair bilgiler verir

 

25 Yorum

 1. Burkay muthissin cok guzel.bilgiler veriyosun boyle.bilgiler aldikca hemen yayinla olurmu heycanla okuyoruz:))

 2. Benim sims 3 ün bir sorunu var windows 7de otamatik (yani durduk yere)kapanıyor winfows xpde hiç böyle yapmazdı yardımcı olurmusunuz katy perry sweet treats a kadar hepsi yüklü onun içinmi diye düşünüyorum hepsi orjinal

  1. İnternetten, internet eki indirdiniz mi? İndirdiyseniz indirdiğiniz ekler oyunu bozmuş olabilir. Ayrıca ekran kartının güncel olduğundan emin olun.

   1. Katy Perry Sweet Treats yüzünden olacağını zannetmiyorum. Eğer oyunu internetten indirdiyseniz oyunun crackini yanlış yapmış olabilirsiniz ya da internetten indirdiğiniz eşyalar oyununuzu bozmuş olabilir.

 3. Sadece store ekleri var (hepsi) ama ekran kartım ati readon 4600 premium graphic 4gb ram var intel core i5
  Casper neo
  Olmazmı

  1. Rahat rahat sisteminiz bu eklere yeterli ancak indirdiğiniz yerden(korsan olduğunu tahmin ediyorum) ”Doll” virüsü The Sims 3’ünüze bulaşmış olabilir. Önce tüm ekleri yedekleyin ve daha sonra ek olmadan oyuna girmeyi deneyin.

 4. Sims 3 ün tüm eklerini sildim yani internet eklerini dcbackuplarıda sildim olurmu

 5. burkay ben sims 1 makin magic oynayamadım bilgisayarımda habire hata veriyodu %95 gelince bir türlü yapamadım ondan dolayı sims 2 inin tüm paketlerini oynadım ama sims 2 de hani sihir paketi yok tu ya sims 1 de vardı oynayamadığımdan dolayı şunu bilmiyorum mesela create a sim de sim tasarladım bir eve yerleştirdim sims 3 supernatural için geçerli mesela bir cadı veya bir peri veya kurt adam nasıl olunacağıyla ilgili bir bilgi varmı sims 2 apartment life da bir cadı tarafından sihirlenip cadıya dönüşüyoduk acaba burda damı böyle olucak birde diğer sim lerde oyunda cadı veya peri veya kurt adam olucakmı yani mesela karşı komşun kendiliğinden yani oyunun başlangıcında peri filan olucakmı bizden başka sokaklarda değişik güçlere sahip simler dolaşıcakmı birde galiba oyunda biz tarafından çözülücek bir sürü gizli şeyler olucakmış yani gizemli doğrumu sihirli eşyalar filan bulucakmışız???

  1. The Sims 3 Late Night’ta vampirleri oyun kendisi yaratıyordu ve daha sonra o vampirler yaygınlanşıyordu. Muhtemelen aynı şey burada da geçerli olacak(Büyücüler/Cadılar içinse muhtemelen kendi kendimizi geliştireceğiz) Sihirli eşyalar konusunda net bir bilgi yok ancak öyle deniliyor

 6. Ama burdaki hayaletler daha parlk sims 3 late night takinler çok az parlaktı

  1. Hayalet renklerinde değişim olacağını zannetmiyorum. Muhtemelen grafik kalitesinden kaynaklanan bir durum.

 7. burkay birşey sorucam periler de çeşitli sihirler yapabilicekmi birde başka sihirlerde öğrenebilicekmi

  1. Fragmandaki perinin sihir yapabildiğini görüyoruz. Muhtemelen peri olduğumuz zaman gelecek bir olan yetenek ya da gizli yetenek sayesinde sihir sayımızı artırabileceğizdir.

   1. Oyun çıktıktan sonra en geç bir hafta içinde Türkiye’de de satışa çıkar.

 8. Ya Burkay yani peri cadı kurt adam (özellikle peri) sonradanmı olunuyor yoksa yaratırkenmi seçiyorsun_??

  1. Sonradan olunuyor. Olduktan sonra ise baştan bir karakter yapıyormuşçasına yaratığımızı değiştirebiliyoruz.

  1. İnternetten indirdiğin ekler oyunu yavaşlatabilir. Ayrıca sistemin düşükse grafik ayarlarını düşürürsen daha hızlı açılır.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir