The Sims 3 Supernatural Vampirleri Hakkında Bilgi

The Sims 3: Late Night’la gecelerimize konuk olan vampirler ilginç bir şekilde Supernatural ile birlikte tekrar gecelerimze konuk olacağını biliyoruz. Aslında şu anda elimizde tam net bilgiler bulunmasa bile(14 ağustosta vampirler için yayın yasağı kalkacak) SimGuru’larden edindiğimiz bilgilere göre Supernatural’daki vampirler asıllarına daha sadık olacak. Late  Night’taki vampirlere göre çok daha güçlü olan vampirler(Late Night’taki vampirler hiçbir güçlü yanı olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz) artık hipnotik güçlere sahip olacaklar.

Ayrıca normal Simleri korkutmak gibi birçok yeteneğe de sahip olacaklar. Şu an için hipnotik derken hangi güçlerden bahsettiklerini bilemiyoruz ancak videoda görebildiğimiz kadarıyla ışınlanma ve benzeri yeteneklere sahipler. Ayrıca vampriler bazı özel güçler yerine getirirlerse ölümsüz olabilir hatta güneşe karşı bağışık kazanabilir. Son olarak ise vampirler genellikle klasik kıyafetler giyecekler.

17 Yorum

    1. Lansman ayın 15’inde. 14’ünde ise vampriler hakkında yapılan incelemelerin yayın yasağı kalkacak.

  1. Videoda vampirin aniden ışınlanıp kadın simin arkasına geçtiğini görebiliyoruz. Ayrıca açıklanan bilgilere göre vampirlerin kısa mesafeli ışınlanmalar yapabileceğini biliyoruz.

  1. Evet vampirler hipnotik güçleri sayesinde bazı büyüler yapabilecek ancak yarasaya dönüşemeyecek.

 1. vampir konusunun üstünü çok fazla kapalı tutuyorlar ya :S nese ben başka bişi soracaktım vampirler çocukkende ısırabileceklermi? bu konuda bilgi var mı? yoksa lansmanda mı açıklanacak

  1. Henüz böyle bir bilgi gelmedi ancak ısırma ihtimali çok düşük gibi görünüyor.

  1. Aynı anda iki yaratık olmak imkansız olacağı için bir perinin mumyaya dönüşmesi imkansız.

 2. anlaşılan, ayın 14 ünden sonra lansman ve vampirle bilgi olcak. acaba naqsıl ockk …. pki o lansman bu sitede mi olck??

  1. Ayın 15’inde The Sims 3: Seasons ve Supernatural için lansman olacak ve sitemizden canlı olarak izleyebileceksiniz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir