The Sims 3: Supernatural, Vampir Hayal Kırıklığı

The Sims 3: Supernatural’ın vampirlerinin yayın yasağı ayın 14’ünden 13’üne çekilirken gelen incelemeler bizi pek de tatmin etmedi. İşte örnek bir inceleme:

Vampirler ilk olarak The Sims Serisine, The Sims 2’de konuk oldu ve daha sonra The Sims 3: Late Night’ta da The Sims’in konuk severliği devam etti. The Sims 3 için vampir defterinin kapandığını düşünürken vampirler şimdi The Sims 3: Supernatural ile The Sims 3’e geri dönüyor.

Bu seferki vampirlerimiz yaşlanmıyor. Hatta çocukluktan gençliğe geçişleri bile çok uzun sürüyor. Önceden de öğrendiğimiz gibi vampirler güneşe çıkamıyor ancak bir yaşam ödülü ve bir iksir sayesinde güneşe çıkmak da mümkün oluyor. Late Night’tan farklı olarak görünüşlerinde de bazı değişikler olmuş. Ayrıca vampirler için özel bir mekan da bulunuyor. CAS ekranında ise bir vampir yaratırken gözlerinin nasıl parlayacağına yine biz karar vereceğiz. Hatta bir sıradan Simi neresinden ısıracağına bile biz karar vereceğiz.

Sonuç olarak ufak tefek güçleri ve görünüşleri dışında The Sims 3: Late Night’taki vampirlerden hiçbir farkları yok.

3 Yorum

  1. Burkay bir surü cadilarla ve vampirlerle ilgili açiklamalar var ceuirebilirmirın

    1. Çeviririm ancak geçen günkü yayınlanan bilgilerden pek de farklı şeyler beklemen yanlış olur. Neredeyse her incelemede aynı şeylerden bahsediliyor.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir