The Sims 3: Supernatural Peri Auraları

The Sims 3: Supernatural’la oyuna eklenen yaratıklardan biri olan peri için bugün yeni bir bilgi geldi. Supernatural’da üç tip peri olacak. Görünüş olarak aynı olacak bu periler zihinsel olarak farklı olacak. Periler ”tranquility”(huzur), ”creativity”(yaratıcılık) ve ”body/mind”(beden/zihin) seçeneklerinden biri olmak zorundalar. Tabii ki seçtiğiniz alana göre perinizin iyi olduğu yönler de farklı olacak:

Huzur perileri: Bu periler her zaman iyi bir ruh haline sahip olacak. En kötü anlarda mutsuz olmaları onları çok etkilemeyecek

Yaratıcı perileri: Bu periler genellikle elle yapılan becerilerde daha iyilerdir ve etraftaki Simler de bu belli işleri yaparken normalden daha çabuk seviye atlarlar. İşte o beceriler:

 • Resim
 • Heykeltıraş
 • Yazar
 • Gitar
 • Piyano
 • Bas
 • Aşçılık

Beden/Zihin perileri: Bu periler hem bedeni hem de zihni yoran becerileri daha çabuk kazanırlar. Yine etraftaki Simler de bu işleri yaparken normalden daha çavuk seviye atlarlar.

 • Atletik
 • Mantık
 • Karizma
 • Beceri
 • Uzak doğu sanatları(Meditasyon ve uzak doğu dövüşü)
0

12 Yorum

 1. burkay burda ne yazıyo çevirebilirmisin

  The night of a full moon is a special event in Moonlight Falls, both feared and celebrated. As the moon rises forebodingly over the mountains, strange things will start to happen around the town…and even pets will be able to sense it. For fairies and witches, this special evening is particularly favored as it boosts their powers and happiness. Some ordinary Sims will embrace the eerie light of the moon, allowing its lunatic glow to consume them for the night and alter their personalities. Those who are stressed, insane, or more open to the supernatural will be especially susceptible; beware the slap or hug of the lunatic Sim who has been overtaken by the light of the moon!

  Other Sims will dismiss the strange happenings as “magical rubbish” and shut their eyes and their doors to anything out of the ordinary. (If your Sim happens to be afraid of ghosts, he might want to steer clear of the graveyard on this particular evening, as ghosts love to bask in the light of full moons). According to rumor, with the onset of the full moon the stranger, more “eccentric” members of the town tend to congregate late into the night. No one knows quite what they’re up to, but the more cowardly Sims may want to wait out the night safe in their beds.

  0
  1. Dolunay Moonlight Falls için özel bir olay diyor. Genellikle garip olayların şehrin merkezinde değil de şehir dışında olduğunu söylemiş. Dolunaylı bir gecede yaratıklar özel güçlere sahip olduğunu söylemiş. Normal Simlerin ise bu garip şeyleri ”Büyülü çöp”ler olarak gördüğünü yani inanmadıklarını söylemiş. Genelde Simler evlerine çekildikleri için bu olayları görmezmiş. Kısacası dolunay gecelerinde etrafta normal Simler’in değil yaratıkların dolaştığını ve normal Sim’lerin bu yaratıklara inanmadıklarını söylüyor.

   0
 2. offf gebercem bunu nasıl bekleyebiliyorum ona şaşıyorum ya offf!!
  hemen çıksında … :(

  0
  1. Zaten bilebileceğimiz her şeyi biliyoruz. Daha fazla bilgi çıkması zor gibi görünüyor.

   0
  1. Aura genetik bir şey olmayacak. Oyun içinde biriktirdiğimiz yaşam puanları ile Simimize ekleyeceğiz.

   0

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir