The Sims 3 Supernatural İçin Yeni Bilgiler ve İkinci Lansman Tarihi

The Sims 3 Supernatural için SimGuruKarsky’den yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. İşte Karsky’nin yanıtladığı yeni sorular:

1. Yeniden lansman olacak mı?

Evet, ağustosun başlarında The Sims 3: Supernatural için ikinci bir lansman olacak

2. Evcil hayvanlar da doğa üstü olabilecek mi?

Bir köpeğin zombiye dönüştüğü ya da bir kedinin peri olması pek de mantıklı olmayacaktır. Bu yüzden sadece cadıların/büyücelerin sahip oldukları evcil hayvanlar birkaç özel yeteneğe sahip olacak.

3. Evcil hayvanlar zombiye dönüşebilecek mi?

Hayır, hayvanlar zombilere dönüşemeyecek

4. Sıradan Simler için ne yenilikler var?

The Sims 3 Supernatural’da sıradan simler için birçok yenilik var. Sıradan Simler için iki adet yeni yaşam biçimi(trait) mevcut. Bu yaşam biçimleriyle yepyeni hikayeler oluşturabileceksiniz.

Yine sıradan Simler için birçok etkileşim mevcut. En sevdiğim etkileşimlerden ikisi ”Ask to protect” ve ”Promise to protect” mesela sıradan bir Simi koruyan bir doğa üstü Sim varsa bazı belalar korunan Sime bulaşmaya korkacaktır.

Her zaman olduğu gibi yine sayılamayacak kadar kıyafet saç ve eşya oyuna ekleniyor. Ayrıca oyuna falcılık bir kariyer olarak sıradan Simler için eklendi.

5. Doğa üstü Simler bebekelere sahip olabilecek mi? Olabilecekse nasıl?

Doğa üstü Simler de çocuklara sahip olabilecek. Tıpkı The Sims 3’ün ana oyununda da işlendiği gibi Doğa üstü Sim bir başka Doğa üstü Simle ya da sıradan bir Simle ilişki seviyesini artıracak ve aile kurabilecek. Eğer çocuğun anne ve babası da farklı doğa üstü yaratıksa çocuk %50 ihtimalle ya annenin soyunu devam ettirecek ya da babanın. Eğer Simlerden biri sıradan diğeri doğa üstüyse yine %50 ihtimalle doğacak çocuk sıradan Sim ya da doğa üstü Sim olacak.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir