The Sims 3 Supernatural İçin Yeni Bilgiler ve Görüntüler

The Sims 3: Supernatural Eklenti Paketi için zombiler ve periler üzerine yoğunlaşmış yeni bir yazı yayımlandı. Ayrıca yazıyla birlikte iki adet de yeni oyun-içi görüntü yayımlandı.

Tıpkı kurtadamlar gibi başlangıçta CAS ekranına giderek bir peri yaratabilirsiniz. Burada perinizle ilgili her şeye karar verebilrisiniz(Vücut tonu, kanat şekilleri, kulakları vs.) Eğer başlangıçta değil de oyuna başladıktan sonra periler çekici gelmeye başladıysa  EA, size oyun içinde peri olmanızı sağlayacak bir yol da sunuyor.

Oyundaki periler yapılırken Hulin’in gizli dünyasına sadık kalındı. Aslında oyundaki periler birçok kahramanın birleşmiş hali diyebiliriz. Şakacı yönlerini Peter Pan’dan alırken diğer bazı yönlerini de başka kahramanlardan aldılar.

İyi niyetli periler size güzel ruh halleri  ve yetenekler kazandırabilir. Mesela doğalarından gelen bir alışkanlık ile etraftaki bitkileri büyütebilirler. Beklenmedik zamanlarda perilik seviyeniz yükselirse daha yeni yetenekler açıkacaktır. Mesela eşyaları tamir etme gibi.

Periler fesat ruh halini kazandığında Simlere şaka yapmaya başlayabilecektir. Ayrıca şaka yaptıkça yeni şaka yetenekleri de açılacaktır.

Zombiler ise diğer yaratıkların aksine CAS ekranında yaratılmıyor. Oyun içinde ise zombi olmak için değişik yollar bulunuyor. Bir cadı zombilerin gelmesini emredebilir ya da dolunay çıkmasını bekleyip o gün bir yaratığa ısırılabilirsiniz. Zombi olmaktan kurtulmak içinse bir simyacının iksirine ihtiyacınız var. Ya da daha kolayı bir periye gidip panzehir büyüsünü yapmasını isteyebilirsiniz.

Ayrıca oyunun yeni lansmanı 3 ağustos tarihinde olacak.

Güncelleme: Yeni bir fotoğraf daha

4 Yorum

    1. Henüz resmi bir bilgi yok ama büyük olasılıkla küçük büyüler yapabileceklerdir.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir