The Sims 3: Supernatural için Yapımcı Videosu

The Sims 3: Supernatural Eklenti Paketi için yapımcılar tarafından hazırlanmış yaratıkları ve yeni özellikleri tanıtan video yayımlandı. Videoda yaratıkların iyi ya da kötü olmasına bizim karar verdiğimiz ve kararımıza göre kullanacak birçok doğa üstü güç olduğuna dikkat çekilmiş. Ayrıca yaratıkların diğer Simlerle birçok şekilde etkileşime gireceğini söyleyen yapımcı kasaba hakkında da bize bilgi veriyor.

8 Yorum

    1. Açıkçası altyazı bulmamız imkansız. Şu ana kadar izlediğiniz tüm Türkçe altyazılı videolar bizim tarafımızdan çevrilmiş durumda. Bu videoya da altyazı ekleyebiliriz ancak altyazının çevirisi ve senkronize edilmesi epey vakit alacaktır. Bu yüzden altyazı en erken yarın akşam eklenebilir.

  1. tanıtım çok güzel hele tanıtımdaki ev herşey ama herşey çok güzel çok burkay bende diğerlerine katılıyorum bu videonun türkçe altyazısını bul lütfen

  2. burkay 1:15 te durdurdum orda gece/gündüz modunun orda bir tane daha simge var

    1. Açıkçası ne işe yaradığı hakkında bilgim yok ancak o The Sims 3: Supernatural güncellemesini yapmamız o özelliğin oyuna eklenmesi için yeterli olacaktır. Yani Supernatural’a sahip olmak zorunda değiliz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir