The Sims 3: Supernatural İçin İlk Fan Görüntüleri Gelmeye Başladı

The Sims 3: Supernatural Eklenti Paketi için yayın yasağı kalktı ve ilk görüntüler gelmeye başladı ve bir süre de gelmeye devam edecek gibi görünüyor. Bu haberde yayımlanan yeni fotoğraflar ve bilgiler güncellenerek eklenecektir. (Fotoğrafları tek tek ekleyemeyeceğimiz için direkt sitenin kendi bağlantısını verdik)

Link 1                                     Link 15(Video)

Link 2                                     Link 16(Video)

Link 3                       Link 17

Link 4

Link 5

Link 6

Link 7

Link 8 (Video)
Link 9

Link 10

Link 11

Link 12(Video)

Link 13(Video)

Link 14(Video)

15 Yorum

 1. burkay linkler verilmiş hani sende koymussun buraya o sitede bir sürü açıklama var onları türkçeye çeviremezmisin çok merak ediyorum

  1. Dediğim gibi tamamını çevirmemiz imkansız ancak merak ettiğiniz bir konunun başlığını verirseniz yardımcı olabiliriz. Ayrıca sitelerden yayımlanan haberlerden önemli olanları birleştirerek kısa bir süre sonra Türkçe olarak yayımlayacağız.

 2. moonlight falls ve periler başlığı varya orayı çevirebilirsen çok mutlu edersin bn

  1. Kısa bir süre sonra tüm ana başlıklar hakkındaki bilgileri Türkçeye çevireceğiz.

 3. birde şunu Are there special community lots for fairies, witches and so on?
  Yes, there are special community lots for faries, witches, werewolves and vampires. On this lots, you can meet other Sims of the same creature. But if you’re a normal Sim, you’re welcome as well. If you survive, I don’t know.

  On the Live Chat of The Sims 3 Supernatural, you could see at about 21:21 a green book in the inventory. Do you know where you can use this for?
  This green book is a collecting guide. In this book, there are the different kinds of fish, stones, metals, gemstones, insects and plants. There is an overview where you can see how many you’ve collected, what their rarity is and some records.

  1. Doğa üstü yaratıkların için özel ”lot”ların olacağından bahesdilmiş. Bu ”lot”larda diğer yaratıklarla buluşabiliyormuşuz ayrıca bazı korkusuz normal Sim’ler de o arsalara girebiliyomuş. Ayrıca bir tane yeşil kitaptan bahsediliyor. Bu kitapta kasabadaki balıkların ve diğer toplanabilir maddelerin yerleri gösteriliyormuş.(Ve daha önce o maddelerden kaç tane topladığı)

 4. ömer orda her türün kendine ait community lot’u olacağı ve topladığımız taş gibi şeylerin kaydının tutulduğu yeşil bir kitabımız olacağını söylüyor

 5. burkay bune Lifetime Wishes
  The Sims 3 Supernatural also introduces new lifetime wishes. For instance, witches may wish to become a master of dark magic or a master of light magic, depending on whether they cast curses or charms. Fairies may wish to become the ultimate trickster and werewolves may wish to rise to be the leader of the pack.

  ♦ Master of Dark Magic (Witches)

  ♦ Master of Light Magic (Witches)

  ♦ Ultimate Trickster (Fairies)

  ♦ Leader of the Pack (werewolves)

  1. Yeni yaşam ödüllerinden bahsediyor. Her yaratık için ayrı yaşam ödülleri varmış. Bu ödüller sayesinde yeni yetenekler kazanbiliyorlarmış. Mesela cadıların kara büyüde mi yoksa aydınlık büyüde mi usta olacağını buradan krar veriyormuşuz.

  1. Çeşitli ülkelerde belirlenen kişilere 3 saatlik bir beta sürümü oynatıldı

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir