The Sims 3: Supernatural Eklenti Paketi’nin Fragmanı Yayımlandı

The Sims 3’ün yedinci eklenti paketi olan Supernatural için ilk video geldi. Videoda kurt adamlar, zombiler, periler, büyücüler(cadılar) gibi  yeni fantastik yaratıkların yanı sıra  oyuna simyacıların da  ekleneceğini görebiliyoruz. Ayrıca görüntülerden yeni kasaba da gelecek gibi gözüküyor. Büyük ihtimalle de oyundaki ”özel yaratık” ejderha olacak. Ayrıca önceden edindiğimiz bilgiler doğrultusunda  arılar ve arı koruyucaları gibi yeni şeyler de oyuna eklenecek. Ayrıca sadece özel bir iksir sayesinde(muhtemelen simyacılar tarafından yapılabilecek) zombiye dönüşebileceğiz.

İşte yeni kasabamız:

The Sims 3 Supernatural

Güncelleme: Video yenilendi

12 Yorum

  1. Önceden sızan bilgilerde oyunda ejderha olacağı söyleniyordu. Bu da bu ihtimali güçlendiriyor.

  1. EA tarafından telif hakları nedeni ile kaldırılmış henüz resmi açıklama gelmediği için.

 1. çok saol burkay sorularıma hemen cevap vermen beni çok memnun etti çok iyi bilgilendiriyosun site için yaptıklarından dolayı ilginden dolayı teşekkürler :)

 2. zombie varki sadece nraas ve ambitions gibi birşey lazım 1.34 için(nrass) bulan varsa sevinirim

 3. burkay video da vampir gördüm oyuna yeniden vampirlermi gelicek acaba late nıght paketinde pek beğenilmemişti vampirler çünkü belki burda yarasaya filan dönüşme gibi baska deişik güçler eklemiş olabilirlermi

  1. Olabilir. Oyunda kurtadamların olacağını biliyoruz. Kurtadamlar ve vampirler arasındaki düşmanlığı herkes bilir. Belki de bu konuda birşeyler yapacaklardır.

 4. Sen kim olduğunu sanıyorsun Berkay a yok yoksa Burkay mı demeliydim HAHAHAHA Yarasa mı? delirmeyin!

  1. Merhaba,
   Yarasaya dönüşme The Sims 2’de mevcuttu. Supernatural paketiyle gelen vampirlerin Late Night’la gelen vampirlerden farklı olması için yarasaya dönüşme sistemi eklenebilir.

   Lütfen bir dahaki sefere mesajını yazarken mantıklı düşün.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir