The Sims 3: Supernatural Ay Döngüsü

The Sims 3: Supernatural Eklenti Paketi ile gelecek yeni özelliklerden birinin de ay döngüsü olduğunu biliyoruz. Supernatural’ın yapımcılarından SimGuruKarsky oyuna eklenecek ay döngüsünü ayrıntılarıyla açıkladı. İşte oyundaki ay döngüsünün özellikleri:

Biz oyuna birçok doğa üstü yaratık ekledik. Bu yaratıkları oyuna eklerken ay döngüsünün de oyuna eklenmesi kaçınılmaz oldu. Oyundaki ay döngüsü The Sims 3: Supernatural ile birlikte oyuna eklenecek. Yani ay döngüsüne sahip olmak için Supernatural Eklenti Paketi’ne sahip olmak zorunda değiliz. Ancak Supernatural olmadan ay döngüsü hiçbir işe yaramayacaktır.

Oyunda 2 ile 10 gün arasında değişen evre değişme süreleri var. Bazı zamanlarda ay, iki gün boyunca dolunay şeklinde olurken bazı zamanlar on gün boyunca ay, hiç dolunay şekline bürünmeyecek. Ayrıca ay döngüsünü ”Options” bölümünden ayarlayabileceksiniz. Mesela dönüşüm zamanlarını kısaltıp/çoğaltıp ayın şeklini değiştirebilirsiniz. İsterseniz bir ay çeşidini statik hale getirebilirsiniz(Mesela sürekli dolunay çıkmasını sağlayabilirsiniz)

2 Yorum

  1. burkay bu eşya paketlerinin tam oarak özellikleri ne yani sim lere yeni harektler filanda getiriyomu yoksa sadece eşyamı

    1. Eşya paketleri oyuna önemli özellikler getirmeyen sadece eşya, kıyafet ve saç bakımından yenilik getiren oyunlardır. Genellikle yeni hareket getirmiyorlar ama getirenler de var.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir