The Sims 3 Showtime Gerçeği

Biliyoruz ki EA çok büyük br yalancı. Şu ana kadar bize gösterdiği tüm The Sims fragmanlarının, gerçek oyunla pek de benzerlikler taşıdığını söyleyemeyiz. The Sims 3 için bunun ilk örneğini The Sims 3 Ambitions Eklenti Paketi’nde gördük. Fragmanda çıkan yangınların çok büyük olduğunu görebiliyorduk ve ayrıca itfaiye erlerinin tamamının yangını söndürmeye gittiğini görüyorduk. O da ne yangını söndürmeye sadece biz gidiyoruz ve yangınlar sadece iki üç tane ateş parçası. Aynı eklenti için mimarlık mesleğinde de bir yanıltmaca gördük EA tarafından. Fragmanda mimar arkadaşlarımız evin ölçülerini alıyor ve çizimler yapıyorlardı. O da ne mimarlık meğer sadece ”Buy Mode”dan ibaretmiş.

The Sims 3 Ambitions
The Sims 3 Ambitions Eklenti Paketi

EA’nın bizi asıl aldattığı nokta ise  Sims hayranlarını en çok heyecanlandıran paket olan The Sims 3 Late Night Eklenti Paketi idi. Fragmandan oyundaki barların çok dolu olduğunu görebiliyorduk. Ayrıca müzik gruplarının da bir hayli seyircisi olduğunu görüyorduk. O da ne, barlara en fazla altı yedi kişi geliyor ve her gece yalnızca bir bar dolu oluyor. Müzik gruplarını izlemeye gelen insan bile yok. Ayrıca Late Night’ın fragmanındaki ışık efektlerinin yarısı bile oyunda yer almıyor.

The Sims 3 Late Night
The Sims 3 Late Night Eklenti Paketi

Şimdi, asıl nokta ise The Sims 3 Showtime. Fragmanda şarkıcılarının sahnelerinin çok iyi bir ışıklandırmaya sahip olduğunu görüyoruz. Ayrıca şarkıları izleyen hayranların çok fazla olduğunu görüyoruz. Yine EA’nın bir aldatması olabilir mi? Yine bize sönmüş bir eklenti verebilirler mi? Bunların hepsi mümkün. Konser ortamlarının içinin görüleceği bile kesinleşmemişken konsere gelecek insanların sayısını tartışmak da ne kadar doğru bilemiyorum. Ayrıca o kadar insanın çok iyi ışık efektine sahip bir yerde toplanması da bilgisayarı ne kadar olumsuz etkileyeceği de ayrı bir mesele. Yapacağım tek şey ise bekleyip oyun içi görüntüleri beklemek. O zaman daha fazla bilgiye sahip olabiliriz diye düşünüyorum.

The Sims 3 Showtime
The Sims 3 Showtime Eklenti Paketi

 

Bir Yorum

  1. Her eklenti paketinde doğa üstü şeyler var demiştiniz peki seasons taki uzaylılar mı?

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir