The Sims 3 Showtime Detayları!

The Sims 3’ün altıncı eklenti paketi olan Showtime ile ilgili ortaya çıkmış tüm bilgileri sizler için bir araya getirdik.

 

The Sims 3 Showtime

The Sims 3 Showtime ile birlikte artık Sim’lerimiz ilk defa şöhret basamaklarını teker teker tırmanıyor. Sim’leriniz ister büyük bir şarkıcı, ister bir akrobat, ister bir gizemli sihirbaz ya da büyük bir DJ olabilir. Şöhret basamaklarını teker teker tırmanarak turnelere çıkıp ünlerine ün katabilirler. Yeni şehrimiz olan ”Starlight Shores”in gizemli yerlerini Sim’leriniz ile keşfedin. İlk defa online özellikler ile kendi duvarınıza sahip olun. Diğer insanlarla arkadaş olun ve onların neler yaptıklarına göz atın.

The Sims 3 Showtime: Limited Edition Sürümü

The Sims 3 Showtime’ın limitli sürümü olan The Sims 3: Showtime Limited Edition ile birlikte oyuna iki adet yeni konser alanı ekleniyor. Ayrıca koleksiyoncular için harika bir paket

The Sims 3 Showtime: Katy Perry Koleksiyon Sürümü

The Sims 3 Showtime’ın Katy Perry ile ilgili içerik içeren The Sims 3 Showtime: Katy Perry koleksiyon sürümü ile birlikte Katy Perry’nin klibinde kullandığı birçok eşya, Katy Perry’nin giymiş olduğu kıyafetler, Katy Perry’nin saçı ve Katy Perry’e ait bir adet de gitar bulunuyor. Ayrıca bunlara ek olarak oyunun kutusuyla birlikte Katy Perry imzalı The Sims 3 posterinede sahip oluyorsunuz

Yeni Online Özellikler(Seçmeli)

İlk defa bir The Sims 3 oyununda online özelliklerini Showtime ile birliklte görüyruz. Simport adı verilen bu ortam ile birlikte artık kendi duvarımıza ve profilimize sahip olacağız. Diğer arkadaşlarımızla bir şeyler paylaşacak ve onların oyunuyla ilgili şeyler göreceğiz. Ayrıca Sim’imizi onların şehrine turneye gönderebileceğiz.

Yeni Şehir – Starlight Shores

The Sims 3 Showtime Eklenti Paketi ile birlikte oyunumuza yeni bir kasaba ekleniyor. Yeni kasabamız genel olarak modern gözüküyor ve içinde birçok konser alanı ve park barındırıyor. Ayrıca kasabada birçok yeni bina ve eşya da bulunuyor.

Yeni Rabbit Holes

1. Yeni “Jetson” Stili Restaurant
2. Yeni Okul
3. Yeni belediye binası
4. Yeni manav
5. Yeni stadyum
6. 3 “Konser Alanı” (Rabbit Hole değil)

Yeni İnşa/Satın Alma Menüsü Objeleri & Seçenekleri

The Sims 3 Showtime Eklenti Paketi ile birçok konser temasına uygun eşyanın yanı sıra birçok da normal hayata dair eşyalar gelmiştir. Bu eşyalardan öne çıkanlar ise:

♦ Bilardo Masaları

♦ Karaoke Makinesi

♦ DJ Kabinleri

♦ Yeni Gitar

♦ Asalar

♦ Mikrofonlar

♦ Spotlight’lar

♦ Ses Sistemleri

♦ Müzik Kutusu

♦ Sahne Donanımları

♦ Aydınlatma eşyaları

♦ ”Photo Booth”

♦ Mekanik Boğa

♦ Macera Makineleri

♦ Taşınabilir MP3

♦ Dans Etme Topu

♦ ”Skeeball”

♦ Domino Oyunları

Yeni CAS Malzemeleri

  • Erkekler ve kadınlar için saçlar
  • Erkekler ve kadınlar için şapkalar
  • Yeni kıyafetler
  • Yeni kariyer(açılabilir) kıyafetler

 

Yeni Ölüm Şekli

  • ”Gizem Kutusu”ndaki Sim yanlışıkla öldürülebilir(Rengi: Dumanlı Gri)

Yeni Beceri

  • Şuana kadar onaylanmış olan tek beceri DJ’liktir

SimFest

  • Ünlü şarkıcı, DJ, akrobat ve sihirbazların katılıp gösteriler sergileyeceği yer

 

 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir