The Sims 3: Seasons, Uzaylılar

The Sims 3: Seasons ile The Sims 3’ü ziyaret edecek olan uzaylılar için EA Polonya tarafından bir blog yayımlandı. The Sims 3: Seasons yapımcılarına göre uzaylılar oyuna hiç olmadığı kadar güzel bir hava katacak.

Bazen uzaylılar Sim’ler uyurken evleri ziyaret edecek ve bazı eşyalarda aramalar yapacak hatta bazen garip bir şekilde Sim’leri bile kaçırabilecekler. Aslında uzaylıların sahip olacağı özelliklerini anlamak için aşağıdaki fotoğraflara bakmanız yeterli olacaktır.

9 Yorum

  1. Bizim bunlardan çekiceğimiz var desenize :D
    Ama videoda böle alev topu falan yoktu resim olduğu için mi öyle görünüyor yoksa videoda ben mi göremedim :/

  2. burkay abi bir şeysormak istiyorum aslında 2 şey. yha şimdi uzaylılar bizi kaçırıyormuş ya işte nasıl kaçırıyolar. teleskoptan baktığımızda gene the sims2 gibi kaçırıyorlar mı. nasıl evimize ziharet ediyolar anlamadım. oyunu ilk açtığımda ikide bir uzaylı ziyaret ediyorduda ben kapıyı açmıyordum lock ediyordum. bişi olur diyede;) ama pişman oldum keşke kapamasaydım çıksaydım dışarıyadkonuşmaya çalışsaydım diyordum da artık ziyaret etmiyolar.. nasıl gene ziyaret edebilirlerki. acaba hava durumunu güneşli mi yapsam diye düşündüm. çnk o zamanlar ziyaret ediyolardı vede sims 2 de genellikle çölde oluyolardı. gneşli deniğim en iyise şimdi aklıma geldi tşkrler. teleskopla geliyolar mı peki??

    1. Evet, yine teleskop kullanırken kaçırıyorlar. Ziyaret etme konusunu ise hiç bilmiyorum. Beni bugüne kadar hiç ziyaret etmediler.

  3. bu eklenti pakende bella goth mudr nedr onla bi alakası vr mı acba?

    1. Aslında yok ancak Bella’yı uzaylılar kaçırdı diye dedikodular olduğu için olabilir.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir