The Sims 3 Seasons mı Geliyor?

The Sims 3’ün yedinci eklenti paketinin büyücülük üzerine olacağını gelen güncelleştirmeler sayesinde biliyorduk. Ancak bugün The Sims 3 Store’da ve The Sims 3’ün Twitter adresinde çıkan bazı haberler kafamızda soru işaretleri bıraktı. The Sims 3 Store’da paylaşılan bir elbisenin ”Yağmurluk” kategorisinde olması bizi şaşırtırken ardından yayımlanan bir haberde ”Yamğur sonunda bitti. Güneş ışınları bizi futbolaya itiyor” diyor. Ayrıca yine aynı haberde plajdan bahsediyor. Bu da yedinci eklenti paketinin değişmiş olabilme ihtimalini ortaya çıkarıyor. Bakalım yakın zamanda bir resmi açıklama gelecek gibi gözüküyor.

 

6 Yorum

    1. Tam olarak ne dediğinizi anlayamadım. Lütfen sorununuzu daha açık şekilde belirtiniz.

  1. Hani store eşyalarını paylaştığımızda yani renklerini ve desenlerini değiştirdiğimizde contains bölümünde store yazısı olması gerekmiyormu çünkü store elbisesi olduğu için ondan
    Hani mesala evler paylaştığımızda hangi eşya paketi hangi eklenti diye yanda diyor ya işte bununda store olması lazım

    1. Paylaşılan kıyafet gelecek eşya paketinin kıyafeti gibi görünüyor. Yani herhangi bir The Sims 3 Store setinin kıyafeti değil. O yüzden hangi eklentiye sahip olmamız gerektiği vs. açıklanmamış. Muhtemelen o kıyafet istenmeden sızdı.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir