The Sims 3: Seasons Eklenti Paketi’nin Hediyesi Belli Oldu

Biliyoruz ki The Sims 3: Store, her eklenti paketi için özel hediyeler sunuyor. Bu hediyeleri indirebilmek içinse oyunumuzu The Sims 3’ün resmi sitesine kayıt ettirmemiz yeterli oluyor. The Sims 3’ün sekizinci eklentisi olan Seasons’ın hediyesi ise henüz oyunun çıkmasına yarım aydan daha fazla süre kala sızdı.

Buna göre Seasons’ın hediyesi mevsimsel duvar aydınlatmaları ve dekorları olacak. Hediye paketinin içereceği eşya sayısı hakkında ise henüz bir bilgi bulunmuyor.

24 Yorum

 1. nasıl oyunumuzu kaydettireceğiz ben yapamıyorum. sims 3 e de üyelik yapamadım serial code istior .s lütfen yardımcı oluun :((

  1. Oyunun kapağındaki serial key’i girerek üyeliğini tamamlayabilirsin. Bir serial key, sadece bir üyelik için kullanılabilir.

 2. Hediyeleri nereden nasıl alıyoruz burkay? Ben oyunlarımı kaydettirdim ama nasıl alındığını bilmiyoruem

  1. The Sims 3: Store’da bedava setler bölümünden bulabilirsin. Mesela The Sims 3: Pets eklentisi için evcil hayvan eşyaları ağırlıklı bir set olur. Yani içeriğinden hangi setin, hangi eklenti için olduğunu anlayabilirsin.

 3. benim oyunum korsan kapğında bulamadım aynı sorunu bende yaşıyorum acaba korsanlarda yokmudur??

  1. Oyunun korsansa resmi siteden bu tür ekleri indirmenin imkanı yok. Yine çeşitli korsan sitelerden bu ekleri bulabilirsin.

 4. hmm anladım teşekkür ederim size :) son bi sorunm daha olacak , eklenti paketnn seiarlınımı girmek gerekior neyi kaydettireceğiz??

  1. ”My Page” kısmından yeni oyunları kaydettirebiliyoruz diye biliyorum. Evet, her oyunun serial’ini girmemiz gerekiyor.

  1. Değiştirildiğini zannetmiyorum ancak ”My Page” kısmına bir göz atabilirsin.

  1. Orijinal bir oyunu orijinal yapan şeylerden biri de exe’sidir. Crack yaptığın zaman exe orijinalliğini yitirecektir.

 5. Ben zaten dieselin orjinalini de birlikte alıcam 120 lira filan olur üff amazon indirimler yapıyo d&r yapmıyor sizce 16 sındamı almaya gideyim yoksa 17 disindemi birisi cevap versin para hazır sadece gidip geliş kaldı

 6. burkay sims 3 seasons limited edition ne saat kaç gibi D&R da olur bide 17 sinde alsam daha iyimi olur ben denizlide yaşıyorumda hani getircekler raflara konulcak

  1. The Sims 3: Seasons Limited Edition içerisinde buzdan oluşan özel eşya seti bulunduran pakettir. Hangi saatte çıkacağını değil hangi gün çıkacağını bile kestirmek çok zor.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir