The Sims 3: Seasons Eklenti Paketi Türkiye’de Satısa Çıktı!

Henüz dün Amerika’da satışına başlanan The Sims : Seasons eklentisi bugün D&R’ın internet sitesi üzerinden 80TL(İnternet üzerinden verilen siparişler 71TL’den değerlendirilir) olarak satışa çıktı. Henüz herhangi bir D&R mağazasında satılmayan oyun muhtemelen birkaç gün içerisinde tüm Türkyie’deki D&R mağazalarında satışa çıkacaktır.

33 Yorum

 1. yoo eğer korsanda bir sorun olsa orjinaldede olur nekadarda olsa korsanda ayrı biryerde yapılmıyo orjinalden alınmış hali yani eğer korsanda oyun içinde mesela tafa dedi ay döngüsüyle ilgili bir sorun varsa orjinal aldığındada aynısı olucaktı diye düşünüyorum ben

 2. Merhaba Burkay. Oyunu Game4TheWorld’ün torrent dosyası ile indirdim. Kurdum ve sorunsuz oynuyorum. Fakat bir sitede gözüme çarptı, dosya boyutu “3.92 GB” yazıyordu. Benim indirdiğim dosya ise 2,18 GB. Bana net olarak dosya boyutu verebilir misiniz? Ona göre tekrar indirip indirmemem gerektiğine karar vereceğim.

  Teşekkürler.

  1. Açıkçası 1GB boyutuna sahip Seasons torrentleri bile çalışır durumda. Bunun nedeni ise sıkıştırma biçimi ve setup dosyasındaki güncelleme programlarının silinmesi. Paketlerin büyük bir kısmını bu güncelleme programları içeriyor. DVD formatındaki boyutu ise 3.92 GB.

 3. hımm yarın alırsam kaç gb olduğunu söylerim burkay birşey sorucam D&R aradım adamlar stokta yok dediler yarına kadar gelir demişti başka adam
  onun için yarın 12:00 gibi gitsem gelir deme

  1. Ben İzmirde yaşıyorum ama ben de bilmiyorum.Yarın Agoradaki D&R dan bakıcam gelmiştir inşallah

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir