The Sims 3: Seasons Eklenti Paketi için Birkaç Yeni Bilgi

The Sims 3: Seasons Eklenti Paketi için SimGuru’lar tarafından birkaç tane yeni bilgi yayımlandı. Asıl heyecan evrici haber ise The Sims 3’ün The Sims 3: Seasons paketi ile bitmeyecek olması.

 • Oyunda korkuluk bulunacak
 • Uzun süre dışarıda kalan Simler(krem sürseler bile) bir süre sonra yanmaya başlayacak. Oluşacak olan yanıklar Simlerin yanını çok yakacak ve Simler gölgelik yerlere kaçmak isteyecek.(Sürekli dışarıda çalışan ”Showtime Meslekleri” için bu işlem geçerli olmayacak)
 • Satın alma menüsünde ”Lanetli Ev” bulunacak
 • The Sims 3: Generations’tan hatırlayacağımız Simlerin çeşitli şekillerin üzerine çıkıp(korsan gemisi, uzay gemisi vs.) oynadıkları oyuncaklardan yenileri bu paketle birlikte oyuna eklenecek
 • The Sims 3: Showtime’la oyuna eklenen fotoğraf çektirme kabinlerinin yenileri Seasons’la oyuna eklenecek
 • The Sims 3: Seasons’ın, The Sims 3’ün son paketi olmadığı resmi olarak açıklandı.

11 Yorum

  1. Temada herhangi bir sorun yok. Muhtemelen mobil temadan çıkış butonuna bastınız. İnternet tarayıcısının çerezlerini ve geçmişini silerek eski haline getirmeyi deneyebilirsiniz.

 1. hem peri hem zombi oluyo mu videoların birindee olmuşdu hem vampir hem cadı olabilir mi

 2. burkay satın alma menüsündeki “lanetli evden basseder misin bu evin ne gibi özellikleri var hayaletli bir ev mi??????

  1. Muhtemelen içi gözükmeyecek yani ”Rabbit Hole” olacak. Sanıyorum ki oyunla birlikte ”buydebug” menüsüne gidecek eşyalardan birkaçını bu lanetli eve giderek temin edebileceğiz.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir