The Sims 3: Seasons Eklenti Paketi

The Sims 3’ün en çok beklenen eklenti paketi Seasons biraz önce resmi olarak duyuruldu. The Sims’in resmi sitesine de eklenen Seasons için ilk resmi bilgiler geldi. Az önce de Showcase’te videosunu izlediğimiz ve resimlerini gördüğümüz The Sims 3: Seasons’ın gelmiş geçmiş en iyi ekelnti paketini olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim

İşte The Sims 3: Seasons

Kapak:

Fragman:


  Bilgiler:

 • Simlerinize dört mevsimin aktivitelerini yaşatın: Siminize bir iglo, korkunç bir kabak veya kaykay yaptırın ya da yeni havai fişeklerin tadını çıkarın. Simlerinize yılın her zamanında muhtemeşen aktiviteler yaptırın.
 • Mevsimsel festivallere katılın: Kış festivalinde Siminize kartopu dövüşü yaptırın. Yazın gelişini Simlerinizin suratlarını boyayarak kutlayın. Siminizi ilkbahar partilerinde coşturun ya da sonbahardaki festivallere katılın.
 • Hava koşullarıyla tanışın: Yeni hava efektleri sayesinde Simleriniz havanın bulunduğu duruma göre tepki versin. Mesela Siminiz yazın bronzlaşabilir, sonbaharın yağmurlu günlerinde bir şimşek tarafından ziyaret edilebilir ya da kışın soğuk günlerinde üşütebilir
 • Yaşamınızı  geliştirin: Yeni tarifler sayesinde kabaklardan pasta yapın ya da evinizi tamamı yeni eşyalarla döşeyin. Her mevsim için ayrı ayrı yapılmış onlarca eşyaya sahip olun. Yaz aylarına bronz girmek için bir solaryum makinesi satın alın ya da tatil ruhunu evinizi ışıklandırarak yaşayın.
 • Yeni mevsimlik kıyafetlerin tadını çıkarın. Soğuktan korunmak için eldivenlerinizi takın, paltonuzu giyin ve karın tadını çıkarın. Yağmurlu havalarda yağmurluğunuzu ve şemsiyenizi yanınıza almayı unutmayın. Ve tabii ki cadılar bayramı kıyafetlerinizi iyi seçin.
 • Gizemli ziyaretçiler: Aniden ortaya çıkabilecek bir uzaylı ile arkadaş olup onların özel eşyalarını kullanabilir, yıldızlara seyahat edebilir ya da diğer evleri istila edebilirsiniz.

Resimler:

Renderlar:

21 Yorum

 1. wooowww böyle bişey olamaz bu nasıl bir paket böyle müthişin üzerinde kasabanın tamamı karlı vay be süperrr

 2. kendi dinlerinden birşeyler koymuşlar cadılar bayramı ve paskalya bayramı var galiba

  1. Cadılar bayramı ve paskalya bayramı Hıristiyanlık diniyle bütünleştirilse bile asıl çıkış sebebi bakımından Hıristiyanlıkla alakası yoktur. Amerikan kültürü olan cadılar bayramı daha sonra tüm avrupayı etkisi altına almıştır.

 3. burkay simlerin vücut sıcaklıkları olucakmı mesela sims 2 deki seasons daki gibi

 4. o belki çok uzun güneşlenme ile de olur ancak fragmanda donan bir sim var işte bu kesin kanıt (bence)

 5. Limited editionlar burda satılıyormu tükiyede
  Ben d&r sims 3 showtime LE alcaktım (denizlideydim) yoktu

 6. birde burkay sims 3 supernatural ın 2.lansamanı yarın mı yarınsa saat kaçta

 7. EA baya bi para kazanır ama ben iki tane alırım birisi limitli sürüm olur diğeri standart

 8. Limited Edition’i yurtdisindan almalisiniz. Ebay, Amazon gibi sitelerde bulabilirsiniz. Ya da Origin’den direkt indirebilirsiniz

 9. Ama bi site buldum tüm limited edition eşyalarını bedavaya indiriyorsunuz mesela showtimela gelen extra sahne dj makinası katy perry eşyaları saçı sitenin ismi thesimstg.com (showtimela gelen eşyalar the sims 3>new set yazan resimde bulunur)

  1. ”Ice Lounge” adında tamamı buzdan oluşmuş bir eşya seti Limited Edition için özel olarak yapılmış.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir