The Sims 3 Open for Business Eklenti Paketi Yolda![Sahte]

Güncelleme: Haberin tamamen sahte olduğu açıklandı. Yani böyle bir eklenti paketi olmayacak.

 

EA Games cephesinden bugün müthiş bir haber geldi. The Sims 3’ün son eklenti paketinin University Life olacağını sanıyorken Origin üzerinden The Sims 3: Big Business yani The Sims 2: Open for Business ile aynı temaya sahip olan bir eklenti paketinin duyurusu yapıldı. Henüz The Sims 3: University Eklenti Paketi hakkında bile yayınlanan birkaç görüntü dışında pek fazla bilgiye sahip değilken bu duyurunun daha doğrusu sızıntının gelmesi kafaları karıştırdı.

Daha önce 9 eklenti paketi 10 eşya paketi olarak hazırlanan paket listesinin, bu duyurunun ardından 10 eklenti paketi 9 eşya paketi olarak değiştirildiğini söyleyebiliriz. Aslında bu paket hakkında söylecek çok fazla şeyim olsa bile sözü fazla uzatmadan The Sims 3: Big Business Eklenti Paketi hakkında sızan bilgilere göz atalım.

The Sims 3: Big Business Eklenti Paketi

Simleriniz iş dünyasına mı atılmak istiyor? İsterseniz onlara ”home ofis” yaratın ya da özel bir mekan satın alarak başarı basamaklarını yavaş yavaş tırmanın. Kendi ürünlerinizi yaratın ya da toptancıdan ucuza alarak, müşterilere satın. Kasabanızdaki en düzgün insanları işe alın ve kasabanızı çok daha iyi bir hale getirin.(Ya da şeytanın ta kendisine dönüştürün)

  • Bir iş üstlenin: Kendi işinizi yaratın, en iyi çalışanları işinize alın ve müşterilerle iyi geçinin. Böylece siz başarıyı değil, başarı sizi takip edecektir.
  • Mesleki başarılar edinin: Bir iş zinciri oluşturun ve büyük bir iş adamı olun. Ya da yepyeni iş fırsatlarını değerlendirin.
  • Güçlerle oynayın: Şirketinizi iyi yöneterek büyük bir iş adamı olun. kasabadaki dengelerle oynayın ve kasabayı isteğinize göre değiştirin.

11 Yorum

  1. University life kesin olcak değil mi ve bence 10 eklenti 9 eşya paketi çoook daha iyi bir fikir!

  2. Gelirse super olur! Daha once Sim Guru Graham bunun hakkinda kopya veren bir tweet atmisti, o da haberi destekliyor. Umarim gelir

  3. Belki gerçeğe çevirirler…öff eşya paketini ne yapcaz şöyle adam gibi bir eklenti paketi çıkarsalar ya

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir