The Sims 3: Midnight Hollow Duyuruldu![26 Eylül]

The Sims 3 için yeni Store kasabası duyuruldu. Kasabayla ilgili detaylara geçmeden önce bu kasabanın bir ”kasaba”dan çok daha fazlası olduğunu söylemeliyim. Herkesin onca zamandır beklediği  Open for Business eki sonunda bu kasabayla The Sims 3’e eklenecek. Artık kendi dükkanlarımızı açabileceğiz. İstersek elektronik eşya dükkanı, istersek oyuncakçı yani dilediğimiz her türlü şeyi satabileceğimiz bir dükkana sahip olabilecek ve dükkanımıza çalışan alabileceğiz.

Bu güzel özelliği anlattığımıza göre kasabaya gelelim. The Sims 3: Midnight Hollow dağların arasında kalmış güneş yüzü görmeyen ormanlık  alana kurulmuş bir kasaba. Evet, güneş görmüyor. Bu kasabada güneşi görmek neredeyse imkansız olacak. Dünyayla dış bağlantısı pek olmayan bu kasabadaki insanlar da kendilerine ait garip moda anlayışlarına sahipler. Ayrıca kasabayla birlikte onlarca da yeni eşya, kıyafet, saç ve rabbit hole binaları da oyuna ekleniyor. İşte fragman:

Not: Hiç kimse müziğin The Sims 2’den alıntı olduğunu fark etti mi?

9 Yorum

  1. evet bunu alıcam… normalde ek paketler konusunda çok seçiçiyim bir late night ve island paradise i aldım ama bunu sevdim :D

    1. Ek paket değil bu sims 3 store’dan indirilebilir bir kasaba yazıyı okumuyomusun ayrıca bir ek paketle indirilebilir içeriğin farkını anlayamıyosan kendine simmer dememelisin

  2. Aslına bakarsanız ek paketten daha fazlası.Kasabada çok hoş yani tam anlamıyla kasaba havası var,tasarımı falan çok hoş.İyi ki çıkmasına çok fazla yok.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir