The Sims 3: Island Paraside Eklenti Paketi ve Çok Daha Fazlası Duyruldu!

EA Games, biraz önce The Sims 3 için 2013’te hangi oyunlar çıkacağını resmi olarak duyurdu. Buna göre The Sims 3: 70s 80s 90s Eşya Paketi ve The Sims 3: University Life Eklenti Paketi’nin yanı sıra The Sims 3: Island Paraside adında bir eklenti paketi daha 2013’te piyasaya sürülecek. Ayrıca 2013’te muhtemelen geleceği konu alacak olan yepyeni bir eklenti paketi ve yeni bir eşya paketi de duyrulacak.

The Sims 3: Island Paraside Eklenti Paketi

Haziran ayında The Sims 3: Island Paraside ile birlikte dopdolu maceralı bir yaşama atılacağız. İlk defa Simlerimiz tamamı tertemiz denizlerle çevrili, kumsal ve güneş cenneti bir adaya seyahat edecek. Simlerimiz ilk defa denizin içine yüzen bir ev inşa edebilecek ve keşfedilmemiş adaları keşfedebilecek. Böylece kendinize ikinci bir ev yani tatil alanı yapabileceksiniz. Ya da denizin altında yatan gizemi keşfetmek için denizin derinliklerine özel aletler ile dalış yapabileceksiniz.(Scuba Diving ve Snorkeling adında iki yeni yetenek geliyor) The Sims 3: Island Paraside size yepyeni yapı malzemeleri sunuyor. İsterseniz denizin üstünde yüzebilen bir ev yapabilir, beş yıldızlı bir resort yaratabilirsiniz.  Oyuncular bu cenneti kendi istekleri doğrultusunda yaratabilecek ve unutamayacakları bir yolculuk yaşayacaklar.

Paket 13 Haziranda Satışa Çıkacak

Geleceğe yolculuk yapabileceğimiz bir eklenti paketi ve film temasına sahip yeni bir eşya paketi

Ayrıca bu sonbaharda ünlü film temalarına sahip bir eşya paketi de satışa çıkacak. Ayrıca ilk defa Simlerimiz geleceğe seyahat edebileceği bir eklenti paketi de sonbaharda satışa çıkacak. Bu iki paket hakkında bilgiler ise gelecek aylarda gelecek.

7 Yorum

  1. Burkay sims 3 û bitirmiceklermi bide yani medieval gibı bagimsiz bi paketmi olucak

    1. Sanıyorum ki bu sonbaharda bitecek The Sims 3. Bağımsız paket olmayacaklar.

  2. Livechati agzim acik izledim. EA sinirlari asmis iyice, gelecek ve ada temalari ile. Film temali stuff ise tam benlik olacak sanirim. Umarim bu yil guzel gececek

  3. ben ea’yı anlayamıyorum. birbirine çok yakın paketler çıkarıyor. world adventures olmadan island paradise olmaz bence. bu ikisi birbirine bağlı gibi. yada ambitions ve geleceğe giden paket bir olmalıydı. ambitions olmadan zaman makinesi yapmak için yeni bir zaman makinesi gelecek. bence yanlış yapıyorlar.

    1. Evet, sana katılıyorum. Yine aynı şekilde Late Night ve Showtime da oldukça benzer iki paketti.

  4. zaten bunun yerine sunlit tides varki onun yerine havuzlu bir eklenti çıkarsalar daha hayırlı olur mesela kaydırak hani aqua parklarda olur yaa büyük kaydırak işte onun gibi havuz kenarları yüzme skilleri

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir